Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire hatásosak a Les...

Mennyire hatásosak a Les Mills Pump edzések? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné röviden az a lényege, hogy egy 45, vagy 55 perces edzés során a test főbb izmait edzi meg 5-5 perc alatt kisebb súlyokkal, de több irányból és változó intenzitással. A legtöbb gyakorlatot kétkezes súlyzóval kell csinálni, néhány kivétel van csupán.

Az egyértelmű nekem is, hogy nagyobb izomtömeget nem fogok vele magamra szedni, de mégis mi a maximum amit kihozhatok magamból ezzel az edzéssel? Rúddal együtt 12 kilóval csinálom a gyakorlatokat, de ahogy fejlődök növelem a súlyokat. Eddig kb 5x csináltam meg, az elején még 8 kg körüli súllyal tudtam csak végig csinálni. Nem vagyok túlzottan izmos és van rajtam körülbelül 7 kg felesleg is. Aki próbálta már annak mi a véleménye erről a programról? Szívesen fogadom az ötleteket, ha tudtok jobb otthon végezhető edzéseket.


Az étkezéssel kapcsolatos dolgokkal tisztában vagyok, már olvastam róla korábban is.


Végül itt két videó is róla, nagyjából látszik, hogy milyen gyakorlatok vannak benne.


http://www.youtube.com/watch?v=f-ocLvpbBsQ


http://www.youtube.com/watch?v=3OI577IieSU&feature=relmfu


16/F


2012. aug. 18. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is csináltam hasonlót , de hidd el ez egy múló hóbort , ők se ezzel gyúrták ki magukat..csak behívták őket 1-2 edzésre a videó erejéig.


Elején elkezdtem kondizni aztán ilyesmire váltottam de 1 hónap és inkább visszamentem a kondiba.. ha izomtömeget akarsz növelni irány a kondi :D

2012. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, hogy ők így nem így edzenek normál esetben. Csak egy alapot szeretnék legalább lefektetni az ehhez hasonló edzésekkel. Egyelőre nem szeretnék kondizni, ezért lenne jobb, ha itthon tudnék edzeni.
2012. aug. 18. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!