Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok konditerembe...

14 éves vagyok konditerembe járok, szeretnék tanácsot kérni edzéstervel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Leginkább amire erősödni szeretnék, az kar,mell,hát,váll.

Valamint amire kevésbé az: láb, has. Ehhez ként egy kombináció.. És emellett, milyen sorrendben kell dolgozni? Piramist alkalmazzam? És megfelelő e, hogy 14 évesen 35-40 kilóval dolgozom fekve?


2012. aug. 19. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Alapok: [link]
2012. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden izomcsoportot meg kell edzeni. Kezdetben egész testes edzéstervvel(Én 2 hónapig ezt csináltam). És étrenddel legyen.+ vitamin mindenképpen.
2012. aug. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
27%

minél nagyobb súlyokkal próbáld meg a gyúrást, hogy megállj a növekedésben, és gnóm törpe maradjál

gratulálok

2012. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as!

Nyilván az elején óvatosabban kell csinálni, de a súlyzós edzéstől nem áll meg senki a növésben!

Hülye vagy.

2012. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3. válaszolónak, ez egy dolog hogy te egy dagadt kocka dög lehetsz de én szeretnék megerősödni, és 14 évesen lassan 180 cm vagyok, szóval nem nagyon fogok megállni.. 1. kommentelőnek pedig nagyon köszönöm, megvilágosodtam:D
2012. aug. 19. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!