Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen mozgásformát ajánlotok?...

Milyen mozgásformát ajánlotok? Nagyon hamar elfáradok.

Figyelt kérdés

Eléggé ellustultam, ezért meg is híztam. Nagyon zavar már a felesleg...

Eddig ezek tetszenek: Rubint Réka (két dvd is megvan) Pilates (előbb elkezdtem kb 2 percig bírtam... tényleg elég gyatra vagyok...) Tiffany Rothes (kb ugyanez) és futás(kocogás). Van ugrókötelem is, de lihegek, fulladok amikor sportolok remegek minden bajom van. Mit tudnék ezzel csinálni?

18L



2012. aug. 20. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön mindent végigcsinálni. Én amikor nagyon lekvár voltam, úgy csináltam a dvd-n az aerobikot, hogy minden gyakorlatból csak a felét csináltam meg, aztán a többi alatt pihentem. Béres Alexandra dvd-m van, és ha például volt 16 kitörés, akkor én 8-at megcsináltam, a másik 8 alatt pihentem. Aztán 2 alkalom után már 12-t csináltam meg, majd további pár alkalom után végigcsináltam rendesen. Nem kell mindjárt kiütni magad, mert csak a kedved megy el az egésztől.
2012. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zahraa válasza:
én most teniszezni kezdtem el, ami elég jól megmozgat és persze fogyaszt is mégse annyira megterhelő a szervezetnek.Tudom ajánlani tényleg hatásos és nagyon izgalmas ami szerintem rettentő fontos hisz így nem kínszenvedés amit csinálsz hanem egy jó móka:)
2012. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha barmihez kedved van, jo a hangulat, akkor kevesbe veszed eszre, hogy megterhelö.

Szinte mindegy, h milyen mozgasforma. A sima kocogas is ugy kezdödik, h elöbb kevesebbet, es fokozatosan növelni. Nemhiaba, mert a testnek is igy jo. Kocogas mellett amugy lehet mp3.at hallgatni, ugy jobban megy az idö.

Tenisz, fallabda - a tarsasag is jol elvonja a figyelmet, en ezeket szerettem fiatalabb koromban.

Nekem az ugralos dolgok nem jöttek be, igy ugralokötel es az ugralos aerobikok sem. "Lötyögök", eleg meretes melleim vannak. Igy amiota gyerekeim vannak, mellettük izomra tornaszok leggyakrabban.

2012. aug. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Uszas vagy vizitorna? A felhajtoerö miatt itt kevesebbnek tünik a sulyod, könnyebb a mozgas, nem lihegsz annyit. (?)


3.

2012. aug. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!