Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mia véleményetek a 'Jumbo'...

Mia véleményetek a 'Jumbo' nevű doppingszeről? Hogyan hat a testre? Egézséges-e? Vagyis az egézsségest ugy értem hogy nem ártalmas a testre. Jah és 13-14 évesen is lehet szedni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 10:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nyugodtan nyomjad Jumbo nélkül is, így is fogsz fejlődni. Mondjuk 13 évesen inkább saját testsúlyos edzés kellene.
2012. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Én is így csináltam először testsúlyos edzés, aztán átmozgató és most osztott.

Kicsit fáj is a fejem miatta, hogy korán kezdtem, de remélem, hogy lesz viszhangja :)

2012. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy saját testsúlyos edzés?? az utóbi kommentelő pedig hosz átmozgató és osztott?
2012. aug. 21. 13:31
 14/24 anonim ***** válasza:

Saját testsúlyos ezdés: fekvőtámasz, guggolás súly nélkül, húzódzkodás, tolódzkodás, hasprés, lábemelés, stb.

ezt pedig olvasd el, benne van sok minden, találsz benne átmozgató edzést és osztottat is:

[link]

alul van tovább gomb is.

2012. aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
JAh értem köszönöm :))
2012. aug. 21. 13:47
 16/24 A kérdező kommentje:
JA és megtudnád mondani hogy milyen sorendbe gyurjak pl:bicepszre mellre....stb
2012. aug. 21. 13:50
 17/24 anonim ***** válasza:

Amit küldtem linket, abban találsz átmozgató, kezdő edzéstervet is, abban a sorrendben nyomhatod.

De itt is van otthoni terv: [link]


De az alapismereteket olvasd el, mert így még nagyon nem vagy képben és több oldalt lehetne neked válaszként írogatni. Olvasd végig, majd után kérdezd meg, ha valami még nem tiszta.

2012. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm egyenlőre ez megteszi lehet hogy holnap lesz kérdésem mert haveromnak akér jön meg a jumboja és akkor kezd el gyurni
2012. aug. 21. 14:08
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt kellene még megérteni, hogy nem a Jumbo-n múlik, hogy az edzést mikor kezd el. Az csak egy tápkieg, nélküle is fejlődsz, ha a kaját rendbe teszed, ha meg az nincs rendben, akkor Jumbo-val sem érsz semmit. Ezen kívül millió ilyen tápkieg van, nem értem, hogy miért van a Jumbo valami nélkülözhetetlen cuccnak beállítva? Nagy tévedésben vagytok.
2012. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
értem
2012. aug. 21. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!