Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Más is tapasztalta azt hogyha...

Más is tapasztalta azt hogyha edzés (gyúrás) közben az általa szimpatikus zenét hallgatja akkor jobban teljesít? Mert nálam jobb volta zenével!

Figyelt kérdés
Jah és pár kérdésem lenne még:D Olvastam hogy gyúrás közben szabad vizet kortyolgatni, de ha öntenék hozzá egy kis citromlevet vagy citrom savat az íz kedvéért az nagy gond lenne? Jah és az ugye nem gond ha edzés közben anyakamra rakok egy vizes rongyot hogy hűtsön kicsit?(otthon garázsban gyúrok van saját padom meg súlyok és nincs klíma:D)
2012. aug. 21. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Otthon mért lenne gond a vizes rongy a nyakadba?:D Senki sem lát:D Amugy szerinten inkább maradj a sima víznél edzés alatt, majd max utana igyál citromos vizet. Én észre se veszem gyúrás közben,hogy megittem 1 liter vizet.(Pedig én utálom:D)SZóval inkább koncentrálj a "gyúrásra" és közben kortyolgasd a vizet,észre sem veszed az "ízét"
2012. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne csak kortyolgass, hanem igyál rendesen, a kiizzadt vizet pótolni kell. Hogy citromozod, szerintem azzal nincs baj. Ha a törülköző nem aggat akkor persze maradhat. Esetleg ventilátor?

A zene tényleg jó, az, hogy a kedvenceitől tényleg jobban teljesít-e az ember erről nem hallottam, viszont vannak olyan zenék amelyekre igazak, sok motiváló zene van és gyúráshoz főleg rap meg rock zenéket ajánlanak.

2012. aug. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igazad van!:D Az az igazság gyúrás közben nagyon hamar kiszárad a szám:D
2012. aug. 21. 13:09
 4/11 A kérdező kommentje:
Pont rockot hallgatok!:D Köszönöm mind kettőtöknek a válaszokat! Ment a zőőőőd nektekxD :)
2012. aug. 21. 13:11
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

Én nem szoktam inni, mert akkor lötyög a gyomromban és amúgy is iszok edzés után fél liter turmixot.


A zene nagyon sokat jelent, igazából nem is tudnám elképzelni nélküle az edzést. Kur.vára motivál.

2012. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=xjxP0ITuwrI


Ezt hallgasd meg ettől te leszel Jay Cutler xD

2012. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
turmix utána megy nekem is:D
2012. aug. 21. 13:26
 8/11 A kérdező kommentje:
6-os: WOW Befigyel, d nem ismerem úgy a játékot csak hallásból meg vidiből, nem vagyok ilyen kocka!:D
2012. aug. 21. 13:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Amíg nem megy bele szénhidrát vad édesítő addig mehet a citrom.
2012. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igazából a zene lett volna a lényeg nem a WoW xD Csak a jó minőség miatt linkeltem wowosat.
2012. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!