Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéssel és táplálkozás...

Milyen edzéssel és táplálkozással érhető el legjobban kisportolt test? 16/F

Figyelt kérdés
Nem a testépítő típusra gondolok, hanem olyanra, amire mindenki azt mondja hogy " de jól néz ki", vagy ami a csajoknak bejön!!
2012. aug. 21. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Azt is súlyzós edzéssel éred el és jó étrenddel, csak naturálban:

[link]

2012. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De csak súlyzós edzés, mondjuk mellé futás? Mert tudom hogy testépítőknél (naturáloknál) nem lehet egyszerre izomtömeget növelni, meg szálkásítani is, de azért én nem szeretnék olyan nagy átmenetet, elvégre az én célom csak egy sportos test egész évben egyformán, nem pedig egy adott napra koncentrálok, mint a testépítők!
2012. aug. 21. 19:33
 3/14 A kérdező kommentje:
ami ugye a verseny napja, de évközben lehet rajtuk akár 10-15 kiló felsleges zsír
2012. aug. 21. 19:34
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem így van, nem muszáj nagyon behízni tömegelésnél sem, rajtam sincs naturálban sem sok zsír, próbálok egy viszonylag jó formát (hozzám képest jó) tartani. Mehet mellé heti egy-két kocogás is, az jót tesz a szív- és érrendszernek.

A szénhidrátot kell jól belőni tömegelésnél is (fehérje kb mindig 2-2,5g*ttkg) és nézni, hogy mi a változás. Ha sok zsír jön, akkor vissza kell venni belőle, így végig tudod kontrollálni a formát.

2012. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jó de napi rutinba a kajaszámolgatást nem igazán tudnám beiktatni, már próbáltam. Egyébként ez a kétóránként étkezés ez nekem nem tett jót, de amióta áttértem ahhoz amit a Fegyencedzés 2 c. könyvben olvastam, tehát háromszori étkezés, ugyanakkor, nem keveset és nem is sokat, de kizárólag csak minőségi ételt, azóta sokaal jobb az emésztésem, az anyagcserém is, jobban alszok, neincs annyi stresszem, és sokkal boldogabb is vagyok!!
2012. aug. 21. 19:46
 6/14 A kérdező kommentje:
tehát ezen a szinten én ezzel a kajával érhetném el a legtöbbet úgyérzem, már csak jó edzés kéne!!
2012. aug. 21. 19:47
 7/14 anonim ***** válasza:

te tudod, de nem szokott beválni általában ez a 3-szori kajálás.

Edzésnek nyugodtan mehet a rendes súlyzós edzés, nem leszel nagy soha sem kox nélkül, ne aggódj. Pont jó forma lesz.:)

2012. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

ez mellet más kérdés hogy igazából csak a kinézet érdekel, az állóképesség és az erő nem annyira.

Az jó lenne hogy hétfő-péntek súlyzós edzés hétvége pihenő?

2012. aug. 21. 19:52
 9/14 A kérdező kommentje:

hát igen ettől én sem félek... Amúgy meg lehet nézni mennyi a különbség egy naturál és egy profi versenyekre járó testépítő között!

Szeretnék egy kar- és váll centrikus edzéstervet, amiből persze a láb se marad ki, elvégre nem cigányedzést akarok csinálni!!

2012. aug. 21. 19:55
 10/14 A kérdező kommentje:
felosztásnak az jó, ha heti 2 szer aedzek vállat és kart, mellet hátat, meg lábat pedig 1 szer?
2012. aug. 21. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!