Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Trenbolone 200mg és Stanozol...

BB30+ kérdése:

Trenbolone 200mg és Stanozol 100mg-ra kúra szinten milyen eloszlást javasoltok, illetve milyen intervallumot? Amatőrködöm csak és más kieg-et nem terveztem a kaján, multiviten és a táplálék kiegészítőkön kívül. Minden tanácsot szívesen fogadok.

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 14:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

De ezek nek kiegek, hanem koxok, az itt a gond. Amatőrök pedig ne koxoljanak. Pláne trenit tesztó nélkül nyomni az katasztrófa! Egyből kinyírod vele a libidót és pár hónapig nem számíthatsz a cerkára.

Szóval egy normális tömegnövelő étrend legyen és a koxot meg hagy a csába, koxoljanak a versenyzők, hobbi szinten nem kell, nem érdemes a vesédet kockáztatni.

2012. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Azért a szteroidot nem sorolnék a kiegészítőkhöz.
2012. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Félreértettetek, én ezeket nem kiegészítőknek hívom hanem koxnak, de mást nem terveztem hozzá. Kb 8 éve csinálgatom, de nem versenyzek mert nem érdekel annyira. Még nem nagyon használtam ilyeneket. Kajám és az edzés rendben van, de egy lökés. Ezeket ajánlották tavaly, meg is vettem, és most azért utána akarnék nézni, hogy pontosan hogy szedjem, mire figyeljek, kell-e más mellé.... ???
2012. aug. 23. 15:56
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne kox, de mivel úgy is benyomod, legalább testo propionátot tegyél hozzá és levezetés is legyen.
2012. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Első alkalommal háromnaponta 100mg winstrolt javasolnék heti 200 mg trenbolone szurival (de lehet 400 mg is)ezek jó szerek volt ismerösöm aki csak magába nyomott trenbolone t 8 hétre hát vmi eszméletlen sűrűségű izomzata lett, de ha mégis meggondolnád inkább maradj a tápszerek mellett, trenbolone ra sok vizet kell inni mert legendás vesekárosító főleg a régi acetátos tabletták v injekciók...
2012. aug. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, valamivel előrébb jutottam, de arra még mindig kíváncsi lennék, H a winyót PL az első hét után építhetem-e lefelé, stb. mindkettőből 10-10ml-em van, ezt szeretném elosztani egy kúrában, ha segítenétek. Vagy érdemes egymás után szedni, stb? tesztoszteronból mit kellene ezekhez tenni? májvédőt érdemes-e? ....... Én is tisztában vagyok vele, h ez legyen az utolsó lépés, egyet is értek, de ezen kívül sztem minden rendben van! Eddig már híztam 15kg-t a 8 év alatt de megált, és egy jó 5 kiló kellene szálkásba még .... viszont a cuccokba nem vagyok otthon és nem restellem megkérdezni, mert nem akarok hülyeséget csinálni!
2012. aug. 24. 11:44
 7/17 anonim ***** válasza:
Teszto propionátot tegyél mellé.
2012. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszi haver, de mennyit? FÉL kilót darálva vagy szeletelve?
2012. aug. 24. 12:26
 9/17 anonim ***** válasza:
Heti 3-szor 100mg-ot. Természetesen ampullás cucc.
2012. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi, és akkor mehet a trenbo és a winyó heti 1-1 ml 200/100mg? mondjuk?
2012. aug. 24. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!