Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Trenbolone 200mg és Stanozol...

BB30+ kérdése:

Trenbolone 200mg és Stanozol 100mg-ra kúra szinten milyen eloszlást javasoltok, illetve milyen intervallumot? Amatőrködöm csak és más kieg-et nem terveztem a kaján, multiviten és a táplálék kiegészítőkön kívül. Minden tanácsot szívesen fogadok.

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 14:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Stanából is minden másnap kellene 50mg, ha szuris cuccról van szó.
2012. aug. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Te, haver.... itt szopattok h nem kéne cuccolni meg észt osztani, de arra képtelenek vagytok, hogy a kérdésre válaszoljatok.... azokra kaphatnék választ? - gondolok itt a főkérdésre, meg az előzőmre...... köszi
2012. aug. 24. 14:19
 13/17 anonim ***** válasza:

Nincs itt szopatás, tényleg nem kell koxolni. Én pl naturál testépítő vagyok, csak olvasok a koxtémában és beszéltem versenyzőkkel.

Minden kérdésedre válaszoltam, olvasd vissza. És miért én vagyok a szemét?, mások még be sem írtak a kérdésedre.

2012. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Kíváncsi vagyok, mi a véleményed:

KB 8 éve csinálgatom, heti 3-4 edzés, mindig változtatgatom, teljes erőbedobással, néha 1-2 hétig csak maxokra megyek rá, néha magasabb ismétlésszámra, gyakran cserélgetem a gyakorlatokat. Tehát úgy gondolom, az edzés részével sok rosszat nem csinálok.

Kaja részre is ráfeküdtem, elolvastam sok mindent. most jelenleg úgy állok, hogy napi 5x rántott hús kb 120-150g + rizs + fehérje reggel, este, ill edzés után + 80g szénhidrát porban. Egész nap iszok, napi 1000mg C vitamin, + kalcium és magnézium + multivit......

Talán ezzel a felével sincs nagy baj.

Testalkatom jelenlet 186cm 84kg, szálkás vékony és vékony csontozatú testalkattal, nagyon gyors anyagcserével.

Tudom hogy nem egy ideális, de ez van.A kezdetekhez képest kb 15-20kg-t már fel is szedtem, vért izzadva évi 1-2kgt hízva.

Valami úgy érzem még sem jó.

Szted hol lehet a para?

Kíváncsiásgból szeretnék egy kúrát. Most a nagy meleg miatt kicsit visszavettem a szénhidrátot és csak 4 húsos étkezésre, máris ledobtam 3 kg-t.

Mit csinálhatok rosszul?

köszi

2012. aug. 27. 15:43
 15/17 anonim ***** válasza:

Pontosan ki kell számolni a kaját, így:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]


Tehát nem biztos, hogy neked megvannak a mennyiségek. De naturálban sajnos sosem érünk el egy durva formát, max jó közepest, ezt azért be kell látni.:)

2012. aug. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Hát igen...... a majdnem közepes forma talán már meg is van........... de tudod hogy ilyenkor már ez nagyon kevésnek tűnik!


nálam a zöldség ami hiányzik meg azért az olajak....... a többi nagyjából megvan ahogy számolgattam már korábban is!


ennyire nagyot számítanak?

2012. szept. 4. 12:32
 17/17 anonim ***** válasza:

Igen, sokat számítanak, mert zöldség nélkül nem viszel be emészhető rostot és a szervezet is elsavasodhat a sok hús-rizses kajától, így nem fogsz tudni hatékonyan emészteni, romlik a felszívódás, stb.

A zsírok is fontosak, mivel a szív- és érrendszert tudod karbantartani a telítetlen zsírok bevitelével. A koleszterinszintet is befolyásolják és megfelelő energiát is szolgáltatnak. Legyen 1g*testtömegkg a zsírok bevitele. Ez azt jelenti, hogy kellene napi 2 kanál lenmagolaj + omega3 kapszula. Ezek adják a telítetlen zsírokat, a húsból, tojásbó, túróból pedig majd jön hozzá a telített zsír is. Ugyanis az is kell valamenyi, hogy megfelelően működjön az idegsejtek és a tesztoszteron termelődése.

2012. szept. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!