Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Drugs...

Mi a véleményetek a Drugs Bunny, Sárga kapszula című "könyvéről"?

Figyelt kérdés
Mennyire meghízható, igazak amiket ő leírt, és véleményeket várnék azoktól akik értenek is valamit a testépítéshez.
2012. aug. 23. 16:55
1 2
 1/18 dirtboy ***** válasza:
77%
igazak,igazat meg vallva nem olvastam csak az elejét mert kb ugyan az mint az alapismeretek csak annyi hogy bővebben van írva meg egyéb köret is van hozzá de egyébként nem írkál hülyeséget.
2012. aug. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
Megbízható teljesen, Bunny egy testépítőkörben eléggé ismert edző(asszem ő már nem tolja a dolgot teljes bedobással , de lehet nem tudom, pár éve viszont top formája volt az biztos).
2012. aug. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert érthető az egész ahogy leírja a dolgokat, poénos is (de a poén inkább csak arra jó, hogy elgondolkodtasson)... és örülnék neki, ha nem csak egy jó stílusú hülyeség lenne az egész, hanem hasznos útmutató kezdőknek.
2012. aug. 23. 17:19
 4/18 dirtboy ***** válasza:
62%

jó stílusú?

hát azért a stílus hagy némi kívánni valót maga után.

elég alpári stílusban lett írva sajnos.

2012. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 NagyonGonosz ***** válasza:
67%
Alpári tapló paraszt stílusban ír, de tartalmilag teljesen korrekt a "könyv".
2012. aug. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát amíg tartalmilag rendben van, addig nem zavar, hogy közben jókat mosolygok rajta.
2012. aug. 23. 18:15
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
tényleg szar stilusban ír, én most olvasom és szinte hallom ahogy ezeket a dolgokat ő mondja, mert ugye nem csak igy ir igyis beszél. de én is kilennék ha naponta 60-szor kérdeznének olyan kérdéseket amiket ő kap, amikor ott van az oldalon a GYIK és minden le van irva
2012. aug. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De most ne a stílus legyen már a fő szempont, hanem a tartalom helyessége.... Felőlem akár Fekete Pákó is írhatná, ha tartalmilag jó.
2012. aug. 23. 19:24
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
tartalmilag jó, de ezek alap dolgok, enélkül tényleg nem kéne elkezdeni...
2012. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
A könyv ádám-évánál kezdődő könyv. Az internet tele van tudással, óriási info halmazzal. Nem olvastam ezt a könyvet, és nem is érdekel. Nekem a Google a barátom.
2012. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!