Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ha vennék egy...

Szerintetek ha vennék egy powertrack protein power-t 4000g akkor fejlődnék tőle? (kezdő, többi lent)

Figyelt kérdés
sajnos csak arra telik nincs más tenni, de amint lesz egy kis plusz pénzem veszek hozzá valami jó kis tejsavót kiegészíteni. És edzés utánra szedném+dextróz. Rendbe raknám rendesen a kaját is rendesen(meglegyen napi bevitel fehérje,ch stb..). És így jó lenne? használna valamit? Szerintem valamit biztos mert alapból egy vékony gyerek vagyok és jó kaja mellett biztos használna valamit(persze kemény edzés is menne) Szóval a fő kérdés hogy így lenne fejlődés vele? valaki azt mondja hogy ő fejlődött tőle:) Köszönöm a segítséget!
2012. aug. 24. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
megfelelő étrend+KIEGÉSZÍTŐK+kemény edzés igen így fejlődsz vele!
2012. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:
annyit használna hogy plusz proteinhez jutnál,jobb lenne az étrend.
2012. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénzed tejsavóra akkor most úgy se fogja senki azt mondani hogy tejsavót kéne venned. :D Ha nincs más vedd ezt. Mondjuk már tegnap is feltetted ezt a kérdést. :D
2012. aug. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
persze, hogy használna.. nem a tápkiegtől fogsz fejlődni hanem a tömegnövelő étrendtől és írtad, hogy a kaját rendbe rakod akkor ok. tápkieg nélkül is lehet izmot növelni ha beviszed a megfelelő mennyiségű táplálékot szilárd kajából. jó lesz ha nem futja másra kezdő szinten amúgy se sok különbséget fogsz érzékelni a tejsavó és kevert fehérje között, versenyre meg nem készülsz, tehát igen megfelel :)
2012. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen nagyon kezdő szinten! Elnézést hogy még egyszer feltettem ezt a kérdést, csak azóta leírtam egy nagy kört és ez tűnt legjobbnak!:)
2012. aug. 24. 15:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze, jobb mint a semmi, használ valamennyit, különben nem is gyártanák mert semmi értelme nem lenne.

Igen, úgy is jó lesz, ha edzés utánra veszel egy tejsavót, addig ezonban ez is megteszi, főleg ha csapsz hozzá egy kis dextrózt.

Jó kaja mellett, ha az tényleg okés, számíthatsz eredméynre.

2012. aug. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

egy kalap sz#r.

egész nap fingottam, és puffadt a hasam tőle.

az íze meg egy f#s.

2012. aug. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsó akkor te valószínűleg nem bírod az egyik alkotó elemét(pl. kazein vagy tejsavó) nekem semmi bajom tőle és az íze se rossz csokis.
2012. aug. 30. 12:22
 9/9 anonim ***** válasza:
fingat engem is a szója
2012. aug. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!