Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » POWERTRACK POWER PROTEIN...

POWERTRACK POWER PROTEIN 4000g erről mi a véleményetek? Egy ember linkelte nekem itt gyk-n és hajlok rá hogy megvegyem:D

Figyelt kérdés

Mert jó árban van meg minden. Esetleg használja valaki?

[link] itt egy link róla!

Ez webshop megbízható?Rendelt már innen valaki?:D


2012. aug. 23. 15:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Ezen a linken többet írnak róla!: [link]
2012. aug. 23. 15:56
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért van ilyen jó árban mert ez egy szója protein. Én nem vennék ilyet mert az íze szerintem szörnyű de hát ez csak egyéni vélemény. :D Én inkább vennék valami jó árban lévő tejsavó fehérjét.
2012. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Végülis ha nincs másra pénz, ez is jó, de ez egy szójaalapú fehérje, nyilván magas szója tartalommal. Ízre nem túl nyerő, hatását/felhasználását nézve reggel, és este vagy a nap bármely szakában kiegészítésnek azt mondom oké, de edzés utánra nem javaslom, edzés utánra kellene egy tejsavó fehérje, pl. VPX Syngex, Nitro Pure, ezekhez edzés után mehet 30-40 gramm dextóz, vagy Vitargo.
2012. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a power protein a sláger téma, még mindig. Pedig olyan sokszor leírtam, hogy talán 80%-ban szója protient tartalmaz. A szója egy fitóösztrogén növényi protein, szinte filléres anyag. Szinte minden szilárd alacsony érétkű felvégottba is beleteszik. Testépítő viszonylatban nem alkalmas a tömegnövelésre, mert nem teljes aminoprofillal rendelkezik . Biologiai értéke (BV) 74.

Kb. hogy tudjad mi is ez.



Szójafehérje 74-es BV értékű (whey esetében akár 159-es is lehet) ez az érték azt mutatja meg, hogy a szervezet a fehérjét mekkora mértékben képes felhasználni. Ebbe a BV értékbe beleszámolják, hogy az adott fehérjeforrás milyen összetételű aminosavból áll, milyen vitamin és ásványi anyag tartalommal rendelkezik. Amennyiben az EAA aminok közül hiányzik valamelyik (mindenki tisztában van az EAA ezen belül a BCAA-ak fontosságára), akkor az egy alacsony BV értékű, hiszen a fehérje beépülése nem megfelelő lesz. Természetesen mint minden mérési módszernek, úgy ennek is vannak előnyei és hátrányai.

2012. aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem! És valami olcsóbb jó minőségű tejsavót tudtok ajánlani? Nem nagyon mozgok ilyen körökben:/
2012. aug. 23. 16:51
 6/7 NagyonGonosz ***** válasza:
A VPX Syngex elég jó ár-érték arányt képvisel.
2012. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16:12-es vagyok. Ha végigolvastad volna, én is ajánlottam a Syngexet, Nitro Pure, vagy esetleg a Whey Core 11 nekem bejött. Ki kell próbálni, inkább ezek mint a kevert!
2012. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!