Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nike air max cipő megfelelő...

Nike air max cipő megfelelő futáshoz?

Figyelt kérdés

2012. aug. 25. 21:11
 1/5 poiu ***** válasza:
38%

Pontozz le, de futni mezítláb a legjobb. Ha ez nem megy, akkor a legsilányabb tornacipő a nyerő. Minél cselesebb a cipőd, annál hajlamosabb leszel odaverni a sarkadat, amivel évek alatt szétverheted a térdedet.

http://www.youtube.com/watch?v=7jrnj-7YKZE

2012. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 NagyonGonosz ***** válasza:

Azért ezt így nem mondanám. Gondolom nem fogyatékos a kérdező és van jó technikája nem úgy, megy mint valami megkergült elefánt.

Ha tud futni az ember helyes technikával akkor sokkal inkább előnyére válik egy jó cipő, mint egy hagyományos tornacipő.

Abban egyetértek, hogy mezitláb lenne a legjobb, csak a legtöbb helyen erre nincs igazán lehetőség.

2012. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 poiu ***** válasza:
100%
Hát, amikor én heti 40-50 km-t futottam remek cipőkben - azt hittem, hogy jól csinálom. 20 évvel később be kell látnom, nem csináltam jól - 2 éve dolgozgatok a térdemen, hogy megint tudjak futni. Ne érkezz a sarkadra, akármiből van a cipőd talpa. (Tehetsz egy pici követ a sarkad alá, akkor tuti, hogy kímélni fogod a térdedet :-)
2012. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem is gondoltam volna :O Én eddig mindig a talpamra érkeztem, mióta futócipőt vettem azóta érkezek a sarkamra... akkor ezek szerint vissza kéne térnem a "régi" technikámhoz?!
2012. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én vettem egy futócipőt, gondoltam elkezdek futkorászni.


Előtte egy 4000 ft-os tornacipőben edzettem és futottam is benne néha, persze nem sokat. Mióta futócipőm van, a térdem párszor úgy megfájdult, hogy inkább abba is hagytam az egészet.


Futócipőt ne vegyél! Én is azt mondom, hogy vagy mezítláb, vagy valami olyan cipőben fuss, aminek nincs magasítva a sarka. Próbálj beszerezni egy minimalista futócipőt és nézz utána a helyes futótechnikának.

2014. ápr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!