Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szokták mondani hogy a helyes...

Linkoln kérdése:

Szokták mondani hogy a helyes táplálkozás fontos a regerenációhoz és a fejlődéshez, a teljesítmény és hatékonyság növeléséhez, de mi is a jó a helyes étkezés?

Figyelt kérdés
Kerékpározok, időfutam, kardió edzések, 40-60perces terhelések.
2012. aug. 25. 21:48
 1/3 anonim válasza:
olvasd el a sárga kapszula c. konyvet,abba benne van minden roviden es tomoren a taplalkozasrol es a sportrol....vagy ha nincs kedved vasarolgatni akkor nezd meg ezeket az oldalakat: www.body.builder.hu vagy www.bodybuilding.com -ezeken az oldalakon biztos talalsz valaszt :)
2012. aug. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt a Sárga Kapszula ingyen: [link]
2012. aug. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én inkább valami sporttáplálkozásról szóló könyvet ajánlanék. A Sárga kapszula jó az átlag fogyni akaró, szabadidejében sportolgató embereknek, de te versenyszerűen űzöd, ha jól értem.


Én például ezt találtam meg, amit le is lehet tölteni valahonnan: Anita Bean - Modern sporttáplálkozás. '93-ban jelent meg először, úgyhogy érdemes frissebb írásokat is keresgélni.

2012. aug. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!