Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kardió és erősítés, miből mennyi?

Kardió és erősítés, miből mennyi?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék. Sikerült is leadni eddig kb 15 kilót és azt mondják elég izmos is vagyok. Nem szeretnék nagyon izmos lenne, mert akkor nem lehetek olyan vékony, így is azt mondják már hogy ne fogyjak olyan sokat. Hogy edzek hogy ez az izom megmaradjon vagy egy kicsit legyen csak több és inkább zsírból menjen le sokkal több? Jah , és lány vagyok. ( a kajálással elvileg nincs gond :)
2012. aug. 27. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig ezt kajálással éred el leginkább. Legyen szálkásító diétád, hogy ne izomból fogyj. Ez egy magas fehérjebevitelű és alacsony ch-t tartalmazó étrend. Kell súlyzós és aerob edzés is.

Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell és 1,5-2,5g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz étrendeket is: [link]

2012. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az étrend az rendben van. Így kajálok . Csak azt nem tudom mennyit kardiózzak és mennyi legyen a súlyzós edzés.
2012. aug. 27. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Heti 3 súlyzós edzés mehet és min. heti 3-4, 40-50 perces aerob edzés.

[link]

2012. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. aug. 27. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!