Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Eszteró Zsolt itt is naturál...

Eszteró Zsolt itt is naturál volt szerintetek? Én nem mondom, hogy nem, csak kérdezem

Figyelt kérdés
[link]

#natural #eszteró zsolt
2012. aug. 27. 17:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
jó kérdés,bár szerintem NEM
2012. aug. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Szerintem sem.:)
2012. aug. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
természetesen nem :)
2012. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

[link]


ez a naturál versenyformája, szerintem lehetséges, hogy üres a videón.

2012. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
itt naturál verseny forma de Tibin látszik mellette, hogy ő sem naturál. gyno szegénynek a cickóin befigyel.
2012. aug. 27. 20:52
 6/26 anonim ***** válasza:
még egy nem
2012. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

a kérdés azért született mert mindenhol azt találom róla hogy naturál.

[link]

2012. aug. 27. 21:11
 8/26 anonim ***** válasza:
Azt már senkiről nem lehet tudni. Bodybuilding.hu-n a koxos topikokban is ad tanácsokat.:)
2012. aug. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Na, hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba, a Sztereó :D sohasem mondta magáról, hogy naturál. mert nem az. De bevállalta azt is, hogy naturálban indult néhány versenyen, pl a 2006-os superbody-n, ahol el is verték.


mindezek ellenére, hogy nem naturál, meg hogy nem lett olimpia se, meghogy tonnaszámra zabálja a nutellát, olyan szaktudás van a csávó mögött, amilyennel kevés magyar ember büszkélkedhet.


train hard, train nutellar :D

2012. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
én nem vonom kétségbe a szaktudását, sőt ahhoz hogy valaki szteroidot hívjon segítségül is szaktudás kell szerintem. Semmi gond csak kiváncsi voltam miért olvastam az adatlapján h naturál testépítő :) attól h én naturál vagyok nem nézem le a szteroidos sportolókat, sőt bizonyos értelemben irigylem őket, hogy bátrabbak mint én. Én bevallom, nem mernék szteroidozni. Csak keresem h ki aki full naturál testépítő. Láttam én már olyan gyúróst aki full naturál volt, és ő motivált csak nem találom már sehol sajnos a blogját, pedig ő nem volt semmi... sportikán kommentelgetett Gyúrógép néven.
2012. aug. 27. 23:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!