Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van értelme a Fegyencedzést...

Van értelme a Fegyencedzést keverni a súlyzóssal?

Figyelt kérdés
Úgy szeretném hogy egyik héten súlyzós, másik héten fegyenc!
2012. aug. 28. 08:30
 1/8 Gysmo ***** válasza:
Szerintem van, de én úgy csinálnám, hogy pl. bicepsz húzódzkodás után még egy kis súlyzós edzést hozzá raknék. Tehát nem osztanám fel hetekre. Persze az is kérdés, hogy mi a célod az edzéssel. Ha nagydarab akarsz lenni, akkor inkább a súlyzós edzésre fektesd a hangsúlyt.
2012. aug. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is így végezném, hogy az éppen megdolgoztatott izomhoz tennék be saját testsúlyos gyakorlatot. Tehát lenne egy-két súlyzós gyakorlat az adott izom edzésénél + egy saját testsúlyos.
2012. aug. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Gysmo ***** válasza:
Azért ajánlom először a saját súlyos gyakorlatot, mert én pl. egy jó súlyzós bicepsz edzés után, nem bírok már húzódzkodni, mert elfáradnak az izmaim. Viszont súlyzóból tudsz kisebb súlyt választani. Vagy jobb ha nem normál húzódzkodást csinálok utána, hanem valami könnyített fajtát? Ez most így átgondolva hirtelen nekem is dilemma :)
2012. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod végül is. Húzódzkodásból általában tényleg nem megy sok az embereknek, azzal akkor lehet kezdeni, egy hátedzést én is azzal kezdek, de pl fekvőtámaszt többet is tudsz végezni, az mehet a melledzés végére.
2012. aug. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek Montezzel, hallgass rá. A heti váltást nem javaslom, de ha vegyíted a két edzést, abból jó dolgok sülhetnek ki.
2012. aug. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem a saját testsúlyos edzéssel semmi bajom nincsen! Mert csinálom már egy jó ideje és piszok erős vagyok! De nagydarab meg nem! Az is nagy baj velem hogy én az a szálkás típus vagyok! És ezért is gondoltam hogy keverném a két edzést! Pedig az étrendem is rendben volt/van! Sokan mondják hogy azért van ez, mert ilyen a genetikám és törődjek bele hogy nem tudok hű de izmos lenni!
2012. aug. 28. 19:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Fegyencedzéssel nem is leszel nagyon nagy, de súlyzóssal már inkább és persze legyen hozzá tömegnövelő étrended.
2012. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tomasnm válasza:
a könyvben még olyanról is említést tesz, aki súlyzóval csinál egylábas guggolást
2013. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!