Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlanátok...

Milyen sportot ajánlanátok egy 20 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Napi rendszerességgel sportolok, heti 3szor futok kb 7 km-t, focizok a haverokkal hetente többször, és sokat biciklizek. Az elmúlt évben sikerült leadnom kb 20 kilót, most 86 vagyok, ami 195 centihez szerintem jó. Főleg azért szeretnék elkezdeni sportolni valamit, mert rendszert ad az ember életének, szeretnék erősödni, edzettebb lenni, valamint, ahogy észrevettem az ismerőseim között, azok, akik rendszeresen sportolnak, zenélnek, stb. sikeresebbek tudnak lenni, önbizalmat tud adni, van valami, amibe időt, és energiát szánnak. Korábban karatéztam, szerettem is, bár sosem verekszem, de ezt szívesen csinálnám, vagy valami hasonlót. Öcsém kajakozik, de szerintem nekem már azt késő elkezdeni 20 évesen. Budapestre járok egyetemre, és az agglomerációban lakom, kb 30 kmre a várostól.
2012. aug. 28. 09:00
 1/1 anonim válasza:

Ha nem olimpikonnak keszulsz, akkor meg semmilyen sportot nem keso elkezdeni, a kajakot sem, azzal a tel a szivas, tanpalyan evezni nem tul feldobo...

En a helyedben egy kuzdosportot kezdenek, eleg sok variacio van, valaszthatsz, mit szeretsz, kez vagy lab inkabb, esetleg foldharcosabb dolgok. K1 iranyba is el lehet menni, ott korban is abszolut jo vagy.Ha korabban karateztal es tetszett is, akkor azt is lehetne folytatni. Ezektol meg nem kell verekedo orultkent kozlekedni, sot, a keleti harcmuveszet turelemre es onuralomra tanit. Grat a fogyashoz!:)

2012. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!