Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sajnos egyáltalán nem megy a...

Sajnos egyáltalán nem megy a húzódzkodás, nem bírom felhúzni magam egyszer se. Hogyan lehet erre edzeni, hogy ez sikerüljön?

Figyelt kérdés

2012. aug. 29. 19:34
 1/8 JayC ***** válasza:

pl. lendületből lökd fel magad, és minél lassabban próbáld meg leengedni.


vagy ha van lehúzógép akkor azzal tudod edzeni a húzódzkodáshoz szükséges izmokat.

2012. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:
vízszintes húzódzkodással pl. nem egészen azonos igénybe vétel/terhelés de segíteni fog.
2012. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tegyél egy széket a lábad alá és egy picit segíts rá.
2012. aug. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Felállsz egy székre,és segíted magadat (épp csak 1 kicsit!) a lábaddal . Napi 4X8 nyugodtan mehet,és 2 hét után már menni fog szék nélkül is ha te el is akarod érni ezt a célt

De ehhez szó szerint akarni is kell,és nem "átverni" saját válladat (a lábaddal) mert erőlködés nélkül nem fejlődik izom a testen sehol sem.

Fél év múlva felhúzod már magadat simán +10 +20 +30 Kg- plusz súllyal is a lábadon.

Sok sikert, akaratot és türelmet.

2012. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehát kezdetben lendületből csináljam, igaz? Köszi szépen a válaszokat.
2012. aug. 29. 20:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Ismered a fegyencedzést?

Én 2 hónapja kezdtem, az első napon lógásból 10 centire sem tudtam magamon felhúzni, most 2 egész húzódzkodást tudok és hétről hétre erősödök, érzem.

2012. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem ismerem.
2012. aug. 30. 00:18
 8/8 legion ***** válasza:
A Fegyencedzés egy könyv,amiből fokról-fokra eljuthatsz sokféle gyakorlat tetejéig.Nagyszerű könyv,minden nagyobb könyvesboltban megtalálod.De én pl.úgy tanultam meg húzódzkodni,hogy egykezes súlyokkal összeszedtem magamnak egy kis erőt,és úgy,hogy soha egy nem ment,ment utána több is.Ha egy megy,akkor ráérzel utána a technikájára,és nagyszerűen mehet,akár!
2012. okt. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!