Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a minimális húsmennyiség...

Mi a minimális húsmennyiség amit tömegnöveléskor meg kell enni?

Figyelt kérdés
67 kiló vagyok. 134gramm fehérjére van szükségem naponta minimum. Mennyi húst kell egyek minimum? Nem vagyok hízékony. Tojást is ennék túrót stb. Elég napi egyszer húst egyek ha máshogy pótolom a fehérjét? Mennyit pótolhatok fehérjeturmixal?

2012. aug. 30. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Turmixal kevesebb, mint a felét pótold, inkább szilárd kaja legyen. Edzés után és reggel mehetne protein. Húsból annyi kellene, hogy az esti túró + tojás és a húsból bevitt fehérje + az 1-2 turmix kiadja neked a kb 140-150 g fehérjét. ki kell számolni, nem tudom mennyi tojást és túrót eszel.
2012. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és pihenőnapon?
2012. aug. 30. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:
phenőnapon is egyél legalább 2gramm fehérjét / testsúly kg onkánt pihenőnapokon is fontos a fehérje mivel ekkor tudsz regenerálódni
2012. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pihenőnap hány turmix ajánlott?
2012. aug. 30. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs ajánlott, reggel mehet protein a zabhoz, és esetleg még egy napközben, de nem szükséges, ha megvan szilárd kajából is a fehérjemennyiséged.
2012. aug. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!