Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Fekvőtámasszal...

Testépítők! Fekvőtámasszal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs időm konditerembe járni, sem pénzem, hogy vegyek itthonra súlyzókat, stb. Ezért itthon szoktam naponta fekvőtámaszozni. Melyik a hatékonyabb fekvőtámasz? Ha tenyérrel lefele csinálom , vagy ha ökölbe szorított kézzel csinálom? Melyik fekvőtámasz mit erősít? Szeretném, ha látszódna, hogy 'gyúrok', és persze erősödni is szeretnék.
2012. aug. 30. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem fog látszódni az ég világon semmi ha nincs étrended. Pláne ha meg sem edzed magad normálisan.

fekvőtámasz , 1kezes fekvőtámasz , kézenállásból fekvőtámasz


Mindegyikből csinálj 3 szériát, bukásig

2012. aug. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fekvőtámasztól ne várj valami nagy izmokat, de egykezessel erősödhetsz, sima fekvőtől pedig lesz erőállóképességed. De tömegnövelő étrend is kellene, azon múlik a nagy része, hogy izmosodsz e.
2012. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tapasztaléatból mondom, nem sokat fogsz fejlődni. Én jópár hónapig toltam testsúlyos edzést( nem csak fekvőt) kis hasizom, mellizom jött csak össze. Ugyanúgy maradtam vékony. Amióta súlyzóval edzem már sokat híztam.
2012. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az igaz, én láttam képet, izmosodik ikszdéé rendesen.:)
2012. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még "picike" vagyok :)

megéri beruházni súlyzóra, még ha étrend nincs akkor is többre mész vele. Pl szülinapodra kérsz egy 20kg-s súlyzószettet.

2012. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!