Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fekvőtámasszal kapcsolatos...

Fekvőtámasszal kapcsolatos kérdés. Több lent (? )

Figyelt kérdés
13 éves vagyok..10 hónapja járok sújozni de a mellemen nemveszek észre sok véltozást...ezért elszeretnék kezdeni fekvőtámaszokat csinálni,hogy fejledjen egy kicsit a mellem...ti mijen napi rendet ajánlotok?(persze fekvőtámasszal kapcsolatos..)hüjeségeket mellőzni...köszönöm
2012. jan. 2. 12:40
 1/9 dirtboy ***** válasza:
mit szoktál enni és mennyit?
2012. jan. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
háát ami van itthol...nemvehetek minden nap csirkemellet meg ami növelheti a test súlyomat...sajnos nagy étvágyam sincs...egyébként 63-64 kg vagyok..
2012. jan. 2. 12:46
 3/9 dirtboy ***** válasza:

ez minden képpen probléma lehet,de az is probléma lehet ahogy edzel.

súlyzós edzéssel könnyeb elérni a nagy fejlett mellizmot mint fekvőtámasszal.

sajnos neked nem lesz nagy fejlett melizmod mert ilyen fiatalon ez lehetetlen,sőt még ilyen fiatalon súlyzóznod sem kellene.

ha minden áron izmot szeretnél ilyen fiatalon magadra építeni akkor fegyencedzés című könyvet ajánlom, meztelen harcost is meg szerezheted és a szerint végezd az edzést.

amennyire csak tudod a kajádat próbáld minél jobbra alakítani,megfelelő étrend nélkül nincs izom növekedés.

15-16 évesen már kezdheted a súlyzós edzést.

2012. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oké köszi...de nekem bicepsz,tricepsz,hát,váll már szépen kivan fejledve csak a mell az nemnagyon...ha abbahagyom a súlyzást akkor lehet h össze fogok menni..nemtudom micsináljak
2012. jan. 2. 13:00
 5/9 dirtboy ***** válasza:

és a láb az menyire fejlett?

lehet ötvözni a fegyencet a súlyzóssal akkor csináld úgy,de mondom még most hátrányos helyzetben vagy izomépítés terén a korod miatt.

a gyakorlatok szabályos végre hajtására nagyon figyelj.

2012. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem köszi szépen midnent!!te is valami testepito vagy??:D
2012. jan. 2. 13:07
 7/9 dirtboy ***** válasza:
nekem csak a hobbim/szenvedélyem a testépítés,egyébként nem mondom magamra hogy testépítő lennék.
2012. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
dik, egy testépitö... gyááá
2012. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

e probléma ott kezdödik hogy ilyen korban nem lenne szabat sújzózni a tested még növésben van és nagyon korán kezdted 12 évesen egy darabig nem is sok változást fogsz látni!

ja és a hülye az LY

2012. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!