Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrósok ti milyet állítanátok...

Gyúrósok ti milyet állítanátok össze, ha nem lenne a pénz akadály?

Figyelt kérdés

Kicsit elszaladt a fantáziám és csináltam egy ilyen kosarat táplálékkiegészítőkből.:)


[link]



2012. szept. 1. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem rossz. Nekem kellene ON standard gold whey, vagy Whey C6, 100% Casein Complex, Vitargo, Olimp BCAA Explode powder, MNP Glutamin SR, BSN NO-Explode 2.0 vagy Peak Plutonium, Stillmass Kreatin AKG, Jumbo pak, vagy Monster pak, Labrada Elasti Joint,
2012. szept. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

HiTech - Whey C6 proteinből 2 db

HiTech - X-Pump vagy Peak Plutonium

[link]

Myprotein EAA amino (legoptimálisabb BCAA-val, semmi szars@ággal nincs butítva))

[link]

Myprotein Totál protein (napközbeni glutamin peptidekkel, lenmagolajjal)

[link]

HiTech - Glutafusion (mivel glutaminkötések hasznosulása sokkal jobb mint a szi,pla l-glutaminnak)

HiTech - Hyperfusion (mivel creatin kötések akg és orotát, hasznosulása sokkal jobb)

Myprotein Vitargo 2500g-os (mivel íztelen, semmi szar@ság nincs benne)

Vital - Vita Life multivita

Vital - Joint

2012. szept. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 JayC ***** válasza:

azért nem olyan merész a kosarad, én jobban elrugaszkodnék a valóságtól, és új dolgokat próbálnék ki, olyanokat is, amik egyáltalán nem tartoznak a létszükség kategóriába.


na nekem így nézne ki egy tápkieg stackem:


-myomax harcore

-king kreatin+ AKG

-isobest zero carb

-100% casein complex

-plutonium/no xplode

-omega 3, monster 100pakk+calcium-magnesium

-MCT,lenmagolaj

-flash aminos

-glutamin, ízesített bcaa

-arthoroxon

-vitargo



hirtelen ezek jutottak eszembe, könnyen lehet hogy valamit kihagytam. ahogy így utólag belegondolok, annyira nem is rugaszkodtam el a valóságtól, mert a termékek nagyrésze megtalálható itthon is. :)

2012. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!