Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki hogyan ízesíti a myproteine...

Ki hogyan ízesíti a myproteines natúr tejsavót?

Figyelt kérdés
venni szeretnék de kakaó poron kívül nincs más ötletem mert még natúrt sosem vettem eddig wp-ből

2012. szept. 1. 13:52
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
jo lenne a muscletech csak az a baj, hogy 20000ft felett ingyenes csak a szállítás náluk, de nekem jelenleg csak 16.000ft-om van a fehérjére cakli-pakli.
2012. szept. 3. 13:44
 12/24 A kérdező kommentje:
még lehet lenne 4000ft-om mégis és akkor még vennék egy multi vitamint, hogy 20ra jöjjek ki és kiküldjék ingyenes kiszállítással. ti melyik multit ajánlanátok onnan a muscleteamről? edig scitec mega daily one-t szedtem napi 1x. gyengébbet nem szeretnék, de ugyikezd elfogyni, vennem kéne amugy is 1 hónapon belül. szóval innen van olyan ami 4körül van és olyan mint a scitec mega daily one?
2012. szept. 3. 13:51
 13/24 Linkoln ***** válasza:

Én nemszedek multi vitamint, ezsem a gyümölcsöt, sokfélét, zöldség, és nem eszek hülyeségeket, nekem ez elég, de e tudod. Nem ismerem őket sajnos.

Amugy sajnos simán lehet csaló.

Van pár marketing fogás amit lehet alkalmazni a profit növelése érdekében.

Ha túl sokat alkalmaz az nem jó.

1. marketing fogás: Ne legyen túl olcsó ami szemet szúr, de pont legyen olcsóbb mint a többi hogy ez szurjon szemet, és eltakarja mondjuk azt h csak az expresszen van.

2. Nyugtasd a népet, valami szöveggel, amit nem tud alátámasztani.

3. nyugtasd és terelj figyelmet, pl azzal h utánvétet vállal, tudhatja hogy nem tudják kivizsgálni, és egyszerűen beválalja, hamis biztonságérzetet keltve a vevőben.

4. A semmi tényszerű háttér, hogy csak egy kis írás egy fotóhoz.

Simán lehet kamu

Simán lehet igazi, de ha igazi miért nem próbálja kelteni a biztonságérzetet bennünk mondjuk azálltal h megmagyarázza miért tudja mindnekinél olcsóbban adni.

2012. szept. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Előző: csak úgy bármiféle rossz szándék feltételezése nélkül, dicséretes, hogy gyümölcsökből és zöldségekből akarod bevinni a szükséges vitaminmennyiséget, de

1) Tudod-e, mennyi és milyen vitaminra van szükséged egy nap?

2) Tudod-e, mennyi és milyen vitamin van az egyes zöldségekben és gyümölcsökben?

3) Mindennap ugyanazokat a gyümölcsöket és zöldségeket eszed-e és ugyanannyit?

Ezek a kérdések kulcsfontosságúak annak megértéséhez, ami az embereket kapszulás multivitamin megvásárlására ösztönzi.

2012. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Linkoln ***** válasza:

Igazad van, nem tudom és rendszertelen vagyok.

Kicsit kellemetlen, mert már régóta figyelek arra hogy mit eszek stb, de a vitaminok valahogy sosem voltak nekem tiszták.

Pontosan mire is kellenek?

Miért jó az nekem ha a kellő mennyiséget viszem be mindből?

2012. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

A vitaminok olyan szerves vegyületek, amelyek az életfolyamatok normális működéséhez kellenek, és a szervezet nem tudja őket előállítani (kivéve a D-vitamin, ami napsugárzás hatására képződik). Valószínűleg azért, mert a szervezetünk kialakulása és tündöklése idejében megvoltak a kellő források a fedezésükre, ergo nem volt a testnek rá szüksége, hogy kifejlessze az előállításukat. Manapság, amikor csodás civilizációnk minden szart összehord, és lépten-nyomon káros hatások érnek, nem tudjuk fedezni, ezért van szükség pótlásra. A növényekben ma már jelentősen kevesebb vitamin található, mint akár 20 éve. Viva la tömegtermesztés.

Olvasnivalónak ezt találtam hirtelen: [link]

és ha a kémiai háttér is érdekel, keresd a vitamin szót:

[link]

[link]


Minden kisgyerek tudja, hogy a vitaminok fontosak, kellenek, és nélkülük nem élet az élet, de valóban jó kérdés az, hogy pontosan miért is kellenek (: Ezt is fontos tudni. És hozzá kell tenni, hogy nem csak a vitaminok fontosak, hanem a szervetlen ásványi anyagok, nyomelemek is, hiába marhára elcsépelt szavak a tévéreklámokból :D Gondoljunk például a nátrium- és kalciumionok idegi kapcsolatokban játszott szerepére. Kábé majdhogynem minden elemre szüksége van bizonyos mértékben a testnek.


Én annyit vettem észre a multivitaminból, hogy amíg nem szedtem, hajmosáskor majdhogynem csomókben tudtam kitépni a hajam, amikor meg de, akkor kb semmi nem jött ki. Amikor kicsit kihagytam véletlenül, akkor megint. A c-vitaminról meg ódákat zengenek :D


[természetesen, ha valamit rosszul írtam, lehet javítani]

2012. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Linkoln ***** válasza:

A fittséghez, és teljesítőképességhez van szerepe?

Amugy olvasom őket, és hálás vagyok a válaszodért.

Sok féle vitamin van, jó lenne ebben a témában elmerülni, csak ahhoz mélyebbre kell ássak a bilológiában.. :D

2012. szept. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne. A vitaminok, nyomelemek és ásványi anyagok részt vesznek az anyagcsere-folyamatokban, tehát nélkülük nem tudsz rendesen regenerálódni, nem tudod a szabadgyököket eliminálni. Így fáradtabb, energiahiányosabb és betegségekre hajlamosabb leszel.
2012. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Linkoln ***** válasza:

Igen, éppen elolvastam a body builderen levő cikket, köszönöm, jól hangzik.

Vidéki vagyok, nagy telekkel, televan minden féle gyümölcsel, mind permet mentes, nem tömeg termelésre törekszünk, csak magunknak, ez azért jó ha eszek belőlük rendesen, ugye? Meg a tejet sok bántó szó éri, de csak védi valamennyire a kalcium tartalma, meg ez házi, tehát zsíros... de bennevan minden. Így sem ajánlott a fogyasztása? Illetve savót szoktam még inni, víz helyett napi 1-2szer, mert amugy csak ki lenne öntve. Úgy tudom hogy sok minden benne marad, köztük a tejcukrot.... ami nem éppen jó, viszont sok B vitamin és az ásványi anyagok is, erről mi a véleményed?

2012. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Zöldség az mehet dögivel, gyümülcsöknél már érdemes határt szabni, mivel a frutóz csak a májat tölti és ha az tele van (50g), akkor bizony lerakódhat zsírban. Tejet sem nagyon ajánlom, főleg sokat, mevel így nem kevés tejzsírt és tejcukrot viszel be, amivel felesleges kalóriát pakolsz magadba és a tejcukor még okozhat emésztési zavarokat is.
2012. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!