Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a jobb megoldás? Ha...

Melyik a jobb megoldás? Ha reggel, edzés után, napközben, este is csak tejsavófehérjét iszok, vagy ha reggel-napközben-este kevert fehérjét, és csak edzés után iszok tejsavót?

Figyelt kérdés
Talán annyival jobb a kevert fehérjés megoldás, hogy más fajta fehérjéket is viszek be?
2012. márc. 28. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kevertet iszok reggel, délben és edzés után is általában mert nincs mindig tejsavóra lóvém, de nekem így is jó a hatása, de én a 2. lehetőséget ajánlanám... :)
2012. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem jobb attól, hogy "más fajta" fehérjét viszel be. Az a más fajta az leginkább szója, és alacsonyabb a hasznosulási indexe, meg eleveis, a tejsavó minden tekintetben jobb. Amiben előnyösebb lehet, az az anyagi rész, mert a kevertek olcsóbbak, mint a tiszta tejsavók, így ha spórolni akarsz, megfelelhet a pepita változat is. Meg néhányan már írták, hogy ők mintha a keverttől fejlődtek volna jobban, nemtudom, hogy mennyire de, de úgynézki van valamennyi egyéni faktor is a dologban, ezt ki kell tapasztalni.
2012. márc. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!