Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a lábad lefogyasz...

Hogyan lehet a lábad lefogyasztani?

Figyelt kérdés
Én próbáltam már a napi 2x-i futást, reggel illetve este is másfél- másfél órát a szabadban (5 hétig), de azt vettem észre, hogy a lábam nem vékonyabb lesz, hanem csak izmosabb, ezáltal nagyobb. Így ezt feladtam, és elkezdte járni edzőterembe, hogy gépek segítségével fogyjak, most már 1 hónapja csinálom, de nem látom, hogy változott volna valamit. Van valakinek valami ötlete rá?
2012. szept. 1. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Étrend (!!) és heti 3-4x 40-50perc aerob mozgás (pl futás bicikli) emellett maradhat a súlyzós edzés is de a gépek segítségével nem fogysz, mivel nincs helyi zsírégetés (de furcsa ezt 5ezredjére leírni:)).

Étrenden múlik minden.

2012. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lábad konkrétan melyik részével van bajod? Nem mind1 hogy a vádlid túl vastag, vagy a combod. Sajnos a genetikai határaidat nem tudod átlépni, ha ilyen alkatú vagy max. formázni lehet fogyasztani csak kevésbé. Hogy nem látszik semmi 1 hónap után az annyira nem ritka, a lábat a legnehezebb formázni, hiszen minden nap használod a benne lévő izmokat ezért nagyobb és a szokásostól eltérő terhelés kell ahhoz, hogy reagáljon.
2012. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mint előttem is írták, a legfontosabb az étrend!!! Kerüld a szénhidrátokat egyelőre teljesen, s majd később amikor elérted a kívánt súlyt, akkor újra eheted, de persze nem mindegy akkor sem, hogy milyet.

Ez nagyon jó, hogy mozgásban ilyen kitartó vagy, ezt csináld tovább, de most egy jó hónapig ne egyél:

- Tésztákat

- Kenyérféléket, péksütiket

- Rizst

- Krumplit

- Gyümölcsből napi egyet maximum

- Abonett (rizspufi)


Amiből egyél rengeteget:

- Sovány húsok

- Halak

- Zöldségek, kivéve a fentebb említettek, illetve a kukoricával módjával

- Sovány túró

- Sovány felvágottak (csirke/pulykamell sonka)


Amikből keveset, de eheted azért:

- Sajtok

- Joghurt


Így kb 1-2 hónap alatt el fogod érni a kívánt hatást.

Ha már nem szeretnél többet fogyni, akkor újra lehet enni szénhidrátot, de csak összetetteket, pl:

- Teljes kiőrlésű kenyér

- Durumtészta

- Barna rizs


Ha nem figyelsz arra amit kajálsz, akkor mozoghatsz bármennyit, semmi haszna nem lesz, maximum izmosodni fogsz.

2012. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeket és tanácsokat!

A vádlimmal és a combommal is egyaránt bajom van. 168cm vagyok és 55kg. A felső részem úgymond vékony mert nincs nagy hasam. Egyedül a lábam az ami zavar. Régebben fociztam,lehet akkor erősödött meg. Sajnos 3 év után abba kellett hagynom. Konkrétan nem is a vádlim vastag hanem a boka rész.

2012. szept. 1. 15:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezeket most megpróbálom betartani, amit írtál. A gondom evvel csak az lenne, hogy én vegetáriánus vagyok nagyon pici korom óta. Azaz 18 éve nem ettem húst, és nem is rosszul leszek a szagától is. De a többit befogom tartani. Mivel hekket eszem, így olyan ételeket fogok csinálni amibe van hekk.
2012. szept. 1. 15:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, de ha a bokád vastag, akkor itt nem feltétlen lerakódott zsírról van szó, oda nagyon ritkán rakódik, általában fenék-has-comb vonalon rakódik le először. Egyébként fiú vagy, vagy lány? A súlyod nagyon alacsony, szerintem ha az arányaiddal van bajod, akkor célszerű lenne felsőtestre edzeni kicsit.
2012. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. és 20 éves
2012. szept. 1. 15:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor viszont előfordulhat, hogy mégis csak zsír. A "körte" alkatú nők hajlamosak alulra hízni. Tegyél egy próbát ezzel a diétával, szerintem sikerülni fog.
2012. szept. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!