Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gond lenne ha ilyen bolti...

Gond lenne ha ilyen bolti sz#r felvágottak helyett a szendvicsbe házi sonkát vagy esetleg szalonnát tennék? (több lent)

Figyelt kérdés
Tömegnövelő étkezésre törekszem és suliban sajnos nem igazán tudom megoldani csak szendviccsel valahogy így épülne fel hogy teljes kiörlésű kenyér házi sonka/szalonna sajt és valami zöldség. Így több értelme lenne nem? Mert végül is tudom hogy ami hús benne van az nem valami ledarált mindenféle kitudja milyen húsból készült"szaláminak" csúfolt sz#r.
2012. szept. 1. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sült csirkemellet tegyél a szendvicsbe.
2012. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A sonka, szalonna rosszabb, telített zsírt tartalmaz óriási mennyiségbe. Montez jól írta, csirkemell-et zegyél bele, meg valami zöldséget.
2012. szept. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 poiu ***** válasza:
A házi sonka a lassú fehérjék királya! A kenyérrel csak óvatosan. dr. Atkins szerint: tégy egy vastag szelet házi sonkát két vékony szelet zsírszalonna közé, ez a tökéletes szendvics. Na jó, ez túlzás, de a sajtban majdnem annyi zsír van, mint a szalonnában. Sok sonka, sok zöldség, kevés kenyér - szerintem.
2012. szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én jövőhéten a suliba 3db teljes kiörlésű minikenyeret viszek( 100g darabja) és mindegyikbe sült csirkemellet teszek salátával, uborkával :)


Ezt csináld te is! :D

2012. szept. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kontakt grillbe be 2 8-10 dkg-os csirkemellszelet megsül 3 perc alatt, 4 kenyérszelet, kis zöldség, legfinomabb:) és elég is kb amíg suliban vagy.
2012. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as a házi sonka elég zsíros, nem a legjobb, de kinek mi, hogyha nősz tőle (izomra) akkor jó:)


sose voltam ezeknek a szigorú szabályoknak a híve, ki kell tapasztalni kinek mi a jó, mki máshogy működik.

2012. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!