Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 24 éves nő létemre szeretnék...

24 éves nő létemre szeretnék elkezdeni boxolni, kipróbálnám magam versenyen is később. Van még itt olyan, aki ilyen korban kezdte, és most jó eredményeket ér el?

Figyelt kérdés
Régóta érdekel a sport, csak mivel eddig szemüveges voltam, nem vághattam bele, mert semmit sem láttam, most viszont lesz lézeres műtétem, és jól fogok látni!

#box+csaj
2012. szept. 2. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen kezdtem és most vagyok 16.Én is azt hittem késő és ezzel nem érhetek majd el sikereket meg blablbalba,de ősszel versenyre fogok menni.Egyik barátom 40 évesen kezdett el Thai Boxolni és nagy sikereket ért el ő is mint sokan mások akik későn kezdték el.Szóval én szerintem fogj bele és meglátod mi lesz belőle.Amúgy meg teljesen mindegy,hogy milyen sikereket érsz el vele az a lényeg,hogy élvezd és kész.
2012. szept. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aikiboxer ***** válasza:

Én 35 évesen kezdtem el (34 az amatőr versenyek felső korhatára), és jó eredményeket értem el, már amennyiben a jó eredményt egészségben, fittségben, szórakoztató edzésben, közösségi életben és küzdeni tudásban mérjük.


24 évesen még kipróbálhatod magad amatőr versenyeken is, de számíts arra, hogy (az edzőm szerint) kb. 5 év kell egy versenyző kineveléséhez, és a versenyeken olyan ellenfeleid lesznek, mint pl. a lányom, aki 9 éves kora óta bokszol, és 24 éves korára 15 éves tapasztalata lesz... de nem a versenygyőzelem a fontos, hanem a jó egészség, fittség stb.

2012. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!