Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthon milyen eredményeket...

Otthon milyen eredményeket lehet elérni, szerek nélkül? (Leírás bejegyzésben, csak bicepsz)

Figyelt kérdés

Nem akarok irreális célt kitűzni, nagyjából tisztában vagyok vele, hogy mit lehet elérni szerek nélkül, és mi az ami már gyanús, túl izmos, túl gyorsan fejlődik, ez már nem önerőből van.


Most arra lennék kíváncsi, otthon mit lehet elérni, van jelenleg egy 10kg-s súlyzóm. Ezzel edzenék egy darabig, majd ha már belejöttem szeretnék venni két egykezes 15kg-sat, és ezekkel tolni. Van itthon még egy AB Rocket, ami segít a felülésekben, és még szeretnék venni ilyen ajtó fölé szerelhető vackot, amivel lehet húzódzkodni.


Arra lennék kíváncsi, hogy így ezekkel itthon milyen eredményt lehet elérni. Konditeremhez se pénz, se idő, se kedvem nincs. De nem szeretnék ilyen puhány maradni... Most tényleg maradjunk a kérdésnél, hogy otthon mit lehet elérni, és ne akarjatok a konditerembe zavarni :) Az otthoni edzés is jobb a semminél :)


Mondjuk egy ehhez hasonló bicepszet, házilag össze lehet idővel hozni:

[link]


Nem pont ilyet, csak megközelítőleg valami hasonlót. Nem akarok irreális álmot kergetni. 22/F

(Most jelenleg tényleg csak egy nagyobb bicepszet szeretnék a mostaninál, nem tervezek kockahasat, nagy mellizmot, vaskos izmos lábakat stb... Persze minimálisan azokon is kell csiszolnom majd idővel)


2012. jún. 18. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt tessék elolvasni. És a táplálékkiegészítő nem szer, azaz nem csodaszer, hanem ugyanolyan étel amiket megeszel, csak könyebben elérhető formában.

2012. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egy ilyet szerintem siman de kene hozza etrend/felszereles 2db egykezes sulyzoval sokfele gyakorlatot lehet csinalni bicepszre de kene meg egy francia/ketkezes rud is+sulyok.


Ahhoz hogy nagy karod legyen trcepszre is kell edzeni az adja ki a kar nagyobb reszet.


Arrol meg mar ne is beszlejunk hogy az a suly amit bicepszel tudsz nyomni fugg a torzsed es a trapez izmod feljettsegetol is....


Szerintem ha csak karra meg hatra (huzodzkodoval) akarsz edzeni neki se allj.

2012. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk heti egyszer hétvégén lemennék az edzőterembe, és megdolgoztatnám a többi testrészemet is. A maradék napokon pedig itthon ezekre gyúrok, az is lehet eredményes?
2012. jún. 18. 12:30
 4/11 anonim ***** válasza:

1napa akarsz edzeni lab,vall,also hat,mellre?


Nem fog menni....Legalabb heti 2x kene menned ha otthonra marad a bicepsz,tricepsz,has

2012. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Első, egyébként én nem is a táplálék kiegészítőre gondoltam, de ha már itt tartunk, akkor mit ajánlanál? Vagy valaki tudna valamit ajánlani, ami segít az eredményes izomnövekedésben?

Hízni nem szeretnék, nem kell tömegnövelő 75kg vagyok, inkább kicsit még fogynom kellene, de azt mondják zsírt jól lehet izommá formálni, tehát kapóra is jön most.

2012. jún. 18. 12:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem ezek vannak amivel el lehet érni jó eredményt:

állítható fekpad, kézisúlyzó, melyet akár 60 kilóra is fel tudok szerelni/db., rúd súlyzó, francia rúd, guggoló állvány, húzódzkodó rúd, halom tárcsa. Van még Scott pad is, de nem feltétlenül szükséges. Így mindenre tudsz edzeni.:)

2012. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Zsirt konnyu izomma formalni? NC:D


Hogy akarod novelni a karod meretet ha nem tomegelsz? Ha szalkasitod meg kisebb lesz:D

2012. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Zsírból az életben nem lesz izom. Azt le kell adni szálkásító diétával. Ha meg izomnövelés a cél, akkor tömegnövelő étrend kell. Egyszerre nem megy naturálban, el kell dönteni mi legyen előbb.:)
2012. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Guarana:

Nekem ezt mondták, és nekem eddig bejött, a vádlim a kardió edzéseknek köszönhetően egész izmos lett. Ahhoz képest hogy milyen volt, meg ugye végeztem még láberősítő gyakorlatokat. (Persze nincs olyan vádlim mint egy testépítőnek, egyáltalán nem vaskos, de a háj helyett, kialakult némi izom, ami nekem bőven elég. 85kg-ról indultam, most vagyok 75kg, és gondoltam bicepszen is jó lenne alakítani. Bár lehet ez már más tészta, és itt nem jönne úgy az eredmény...


Montez:

Köszi a tippeket, te biztos jobban értesz hozzá mint én. Meglátjuk

2012. jún. 18. 12:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Kezdőknél agy kis ideig előfordulhat egyszerre zsírcsökenés és izmosodás, de rövid ideig. Alapvetően a szálkásítás és az izomtömegnövelés két teljesen különböző energetikájú folyamat. A szálkásításnál kalóriadeficit van (3g*testtömegkg fehérje és 1,5-2,5g*ttkg ch), míg a tömegnövelésnél kalória pluszban vagy:2-2,5g*ttkg fehérje és 5-6g*ttkg ch. [link]
2012. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!