Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fáj a hátam ott a gerincem...

Fáj a hátam ott a gerincem mellet. Mitől?

Figyelt kérdés
Úgy kb 1 hónapja járok futni (nem fogyás szempontjából)Hanem 100m-re készülve.De hagytam ki 1 hetet mert térdeim fájtak.De már ebből kigyógyultam.Az a lényeg hogy homok úton futottam 3 napja és mikor gyorsan futottam egy sprintet egy kisebb bukkanóba beleléptem jobb lábbal és azóta fáj a fenekem fölött közvetlen a gerincem mellet jobbra.Még kocogni úgy ahogy bírtam de már ülni is alig tudok..mert ma suliban ugrottam egyet és azóta kegyetlenül fáj ha lehajolok ha hátra lépek ha egy lábra állok stb stb..és 23.-adikán lesz futó verseny hogyan tudnám magam orvosolni addigra?

2012. szept. 3. 12:39
 1/2 anonim válasza:
100%
Kend mentolos izomlazító kenőcsökkel:) Nekem mindig beválik, gyógyszertárba lehet kapni, olyan 3 ezerért kb. de hasznos:)
2012. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen Új Richtofit SPORT kenőcsöm van.Térdemre használtam és bevált.Azt írja hátra is jó.Te/Ti mondjátok meg hogy mennyire hatásos mert nekem nem volt még rá panasz
2012. szept. 4. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!