Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kreatintól lehetnek viselked...

A kreatintól lehetnek viselkedésbeli változások?

Figyelt kérdés
Anno mikor szedtem,azt vettem észre,hogy agresszívabb lettem..,alapjában pedig birkatürelmű ember vagyok,sztem a kreatin szedése váltotta ki ezt belőlem.Ti nem tapasztaltatok ilyet magatokon?Lehetséges ez,hogy megváltozik az ember viselkedése?

2012. szept. 3. 13:58
 1/9 poiu ***** válasza:
Nem tudok erról, hogy ezt rendesen vizsgálták-e. Vannak, akik ilyesmiről számolnak be, különösen a feltöltési szakaszban. Homályos ügy, egy dolog a biztos, aki nem hidratál kellőképpen, minden rosszat átélhet.
2012. szept. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem is a feltöltési időszakban volt ez,hogy azt vettem észre magamon,hogy agresszívabb vagyok,és ingerlékenyebb...,még mielött nem kezdtem el szedni nem voltam ilyen,fura!
2012. szept. 3. 14:10
 3/9 A kérdező kommentje:
Az viszont lehet,hogy nem ittam elég vizet,ebben igazad van,mert a kreatin sok vizet von el a szervezettől..
2012. szept. 3. 14:12
 4/9 anonim ***** válasza:

creatintól? creatin alapból megtalálható a vörös húsokban!

A disznó vagy marha hústól is agresszívabb vagy??!!

2012. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem,egy jó marhapörkölttől nem!:D
2012. szept. 3. 17:25
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem itt pszihikai gond van van aki szed valami t és azt hiszi tőlle, hogy erősebb vagy azt hogy agresszívabb ezt szteroidoknál sem tudták bebizonyítani nem hogy egy táplálékiegésszítőnél
2012. szept. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
cpggyurma pedig hidd el én egy békés ember vagyok alapból,csak hirtelen haragú!Nem tudom én furán éreztem magam tőle...
2012. szept. 3. 19:40
 8/9 anonim válasza:

Szerintem meg az van, hogy megnő az egód tőle, felszabadultabb leszel és felszínre tör belőled az elfojtott agresszió.

Tehát te nem birkatürelmű vagy, csak visszafogod magad. És amint a kreatin feltölti az izmaidat előtör belőled az (elfojtott) állat!

2012. szept. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én 7 napa szedem, első kreatinom, és én is ezt vettem észre magamon, hogy ingerlékenyebb vagyok :S
2013. júl. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!