Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Flabélos géppel?

Figyelt kérdés

Én most kezdtem el járni, emellett heti kétszer járok valamilyen aerobicra, 56 kg és 167 cm vagyok, nem fogyni szeretnék. Arra is jó a flabi, hogy formálja az izmokat? Valamint még egy fontos kérdés: ha csak simán állsz rajta és nem összpontosítasz egy konkrét területre, akkor úgy kell állni, hogy teljesen egyenesek a térdeid és nyomod a talpad a géphez? Mert ha én így próbálok állni, az már szinte fájdalmat okoz a hasamban, ezért muszáj egy picit "berogyasztanom" a térdem.

Nektek milyen tapasztalataitok vannak?



2012. szept. 3. 21:56
 1/1 anonim válasza:
63%
Szerintem nagyon jó, már kockásodik a hasam feszes a combom, narancsbőröm múlik. Eddig 5x voltam. ha egyenesen állsz akkor az egész tested formálja, de ha behajlítod a térded akkor inkább popsira és combokra megy. a fájdalom a hasadban pedig levegő lesz(ha szúró érzést érzel középen) próbáld óvatosabban venni a levegőt. És igen, formázza az izmokat. Próbálj minél szélesebb terpeszben állni.
2012. szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!