Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A táplálékkiegészítő NEM...

A táplálékkiegészítő NEM szteroid!?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen kérdést látok itt is, ma pedig az edzőteremben láttam egy srácot, hogy edzés előtt bedobott egy aminosav kapszulát, majd a mellettem öltöző két számítógéphuszár összesúgott, hogy "na, ez is azért ekkora, mert koxol, hát így könnyű".


Valahogy el kellene a köztudatba hinteni ezt az egyszerű tényt, hogy a tápkieg az nem szteroid, kox, cucc, stb...És ezt sajnos nem csak a buta és korlátolt emberek nem hiszik el. Nekem is vannak olyan ismerőseim, akik nem hülyék egyáltalán. Intelligensek, műveltek, csak nem jártasak a dietetikában még annyira sem, mint én (2-3 héten át minden nap olvasgattam a neten) és a jóistennek' se tudom elmagyarázni, hogy amit iszom az FEHÉRJE...mert jön a "jaaa persze, telerakják azt minden vacakkal", vagy az, hogy "csak fel leszel fújva, abbahagyod és összeesel". Persze hiába magyarázom el, hogy nem érné meg a gyártónak sem, ráadásul forgalomba se hozhatnák, valamiért ez van köztudatban. Ergo több forrásból jön az infó és így hihetőbb az átlagembernek.


Marketing érzékem nem sok van, hogy most valami kampányt hirdessek, meg hát kevés is vagyok ehhez, nem lennék hiteles forrás. De szerintem valahogy ezt tisztába kéne tenni szélesebb körökben is mert zavaró. Legalábbis nekem. Pedig szép türelmesen érvelve elmagyarázom mindig a dolgot. Nektek erről mi a véleményetek? Voltatok már Ti is ilyen helyzetben?



2012. szept. 4. 23:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, lényegtelen, mit gondolnak rólam a buta emberek, a számomra ismeretlenek, aki meg számít nekem, annak el tudom magyarázni, mit, miért, hogyan. Nem szabad foglalkozni a "lényegtelen" külvilág véleményével, mert megfosztod magad a saját örömöd kiélvezésétől.
2012. szept. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Őszintén, nem mindegy, hogy mit gondolnak mások? nem az ő életük, nem is érdekli őket az egész, letudják annyivalm hogy "koxolsz", de ha meg akarod magarázni, azt leszarják. egyszerűen nem kell velük foglalkozni, egyenek és éljenek úgy, ahogy akarnak.
2012. szept. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem szerodi, csak hát f*szom!! Azért az izomért nem is küzdött meg!
2013. ápr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ó, anyám... arra meg gondolom az idők végezetéig várhatnánk, hogy elmagyarázd, miért nem...
2013. ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Tudod, aki tápkieget használ, arra csakúgy reggelre ráugrik 10 kiló izom. Az már nem zavarja debilkét, hogy az is csak kaja. Ennyi agya már nincs, de ide jön észt osztani a nulla tudásával.:)
2013. ápr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Jaja, ott van a fehérjés dobozon, hogy "instant izom". Csak megiszod és izmosodsz.
2013. ápr. 11. 12:01
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Ismerek két gyereket. Az egyik szed mindent: fehérje, keratin, aminosav, és még vagy 10 féle cuccot.

Kb. hetente jár le a terembe. Iszik, cigizik és kb. mindig gyors kaját zabál.


A másik gyerek rendszeresen lejár. Roppant szabályosan csinál mindent. Rendesen kajál. És nem is szart eszik.


Na és vajon ki a nagyobb? :)


(De amúgy ilyen alapon szteroidit is szedhettek mert az is van bennetek és az is természetes, vagy pl. ott a vérdopping...)

2013. ápr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nyilván a kaja a lényeg, ezt senki nem is vitatja. Nem jó kaja helyett kell tápkieg, hanem mellé.
2013. ápr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azért a hormonháztartásba való orvosi beavatkozást ekvivalensnek venni az ésszerűen megtervezett plusz tápanyagok bevitelével elég meredek dolog...
2013. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!