Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegeléskor ch (esetleg...

Tömegeléskor ch (esetleg zsír) bevitel növelésére várok tippeket azon a szinten túl, amikor már nem vagy képes több rizst megenni? Tömegelés "lassulásakor" az alábbi jeleket vettem észre, ez jó, vagy rossz?

Figyelt kérdés

Eddig kb. ezek jutottak eszembe:

- edzés utáni turmixba kicsit több dextróz

- kicsit több olaj a csirke-rizsre

- más összetett szénhidrátot rágcsálni evés után


A tömegelésem úgy lassult le, hogy az utolsó 2-3 hónapban talán csak 1 kg jött rám, bár a karom vastagodott, és a hasamon lévő bőrredő is vastagabb lett 1 mm-rel. Gondolom, kevés szénhidrátot vittem be?


2012. szept. 5. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Mehet több lenmagolaj és lassú ch is. Pl. palatinose vagy darált zabpehely, supercarb slow.

Én nem tennék 50g-nál több dextrózt a turmixba.

Néha belassul a tömegnövelés, nem egyenletes nő az ember, inkább szakaszok vannak, mikor jobban elindul.

2012. szept. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A palatinose nem mocskos drága? :)
2012. szept. 5. 09:08
 3/9 A kérdező kommentje:
Te a zabot hogy fogyasztod? A többlet ch-ra nem szeretnék vagyonokat költeni, csak amibe a rizs vagy a zab kerül.
2012. szept. 5. 09:12
 4/9 anonim ***** válasza:

A palatinose valóban nem annyira olcsó, de ez megítélés kérdése, hogy kinek mi a drága: [link]


Én mostanában zabkorpát eszem, azt nem kell daráni, mert nagyon apró szemű. Csak teszek hozzá proteint+vizet, összerázom és megy be az arcba.:)

2012. szept. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mennyiért veszed a zabkorpát, milyen kiszerelésben, hol?
2012. szept. 5. 10:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Veszem én sok helyen, drágább a zabpehelynél sajnos, mert 500g kb 500ft. Van intersparban, cba-ban, bioboltokban, stb.
2012. szept. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Zakathol ***** válasza:
Ha van lehetőséged darálgatni, akkor a zab is tökéletes a célra. Néha én is szoktam proteinnel nyomatni. 50-100g-ot simán le lehet tuszkolni pár deci vízzel 1 perc alatt.
2012. szept. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A zabot milyen kiszerelésben, milyen formában (pehely?), mennyiért, hol veszitek?
2012. szept. 6. 08:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Natúr zabpelyhet vegyél, lidl, aldi, spar-ban, fél kg kb. 180-200Ft.
2012. szept. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!