Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt következik...

Mennyi idő alatt következik be változás?

Figyelt kérdés
Mindennap csinálok guggolásokat,kitöréseket,szoba biciklizek és az édességeket próbálom kizárni. A kérdésem az lenne hogy mennyi idő alatt következik be változás a fenekemen? Úgy értem hogy ezekkel a gyakorlatokkal mennyi idő alatt lehet feszesebb?
2012. szept. 5. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsit kevés az info. Ha sok a zsír a fenekeden az nem fog ettől eltűnni. Izmosabb lehetsz tőle, de ha finom puha zsírpárnácskák fedik a popód, akkor nem fogod feszesnek érezni. Helyi fogyás pedig nem létezik, remélem ezt Te is tudod. A mozgás nagyon jó amit végzel, de önmagában nem elég "próbálni kizárni az édességeket", ki is kell zárni őket, a szénhidrátokat pedig minimalizálni, amennyiben valóban van rajtad zsír. Értsd, offolni kell egy időre:

- Rizs (rizspufi is)

- Burgonya

- Tészták

- Péksütik

Gyümölcsöt is csak napi 1-et.

Sovány húsok, halak, zöldségek, sovány felvágottak, sovány túró mehet ezerrel, esetleg kevés sajt, tejtermékek. Joghurttal vigyázz, a többség tele van nyomva cukorral!

2012. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 poiu ***** válasza:

acm-mel egyetértek. Zéró édesség. Ha rádjön a nyssolás, rágcsálj zöldséget, vagy egyél (kevés) magot. Hetente 1 kilót fogyhatsz.

A lépcsőzés is jó a fenéknek.

2012. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

"az édességeket próbálom kizárni" mondatot úgy értettem,hogy cukor beteg vagyok és diabetikus édességeket szoktam enni nagyon néha ha megkívánom,de nem sokszor.

2012. szept. 5. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:

azért nem csak az étrenddel lehet itt gond.

ha minden nap tudsz guggoló edzést végezni,akkor nincs rendesen megdolgozva az izom.

én saját testsúllyal guggolok,de még így is jó 2-3 nap,mire tudnék újra edzeni lábra,mert olyan izomlázat csinál a farizomba combomba.

régen amikor meg súllyal guggoltam,nem is ment volna lábedzés heti 1nél többször.

szóval a guggoló edzésedet is rendbe kellene tenni szerintem ha eredményt akarsz.

2012. szept. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poiu ***** válasza:
Az édesítőkkel csak óvatosan. Mindenképpen kerüld a gyümölcscukrot (fruktóz) mert az szabad formában méreg. Ha áttérnél pár hónapra az Atkins étrendre, csökkenthetnéd, esetleg le is hayghatnád a gyógyszert (ha ez II. típusú).
2012. szept. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!