Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez az egyéni...

Mit szóltok ehhez az egyéni fegyencedzés programhoz?

Figyelt kérdés

30/F

Tök vékony vagyok. Fél éve kezdtem el a fegyencedzést de a Friss hús programot tökre amatőrnek gondolom és extra lassúnak. Ezért is csináltam én magamnak egy edzésprogit. Az első négy gyakrolatot csinálom, heti ötször napi két gyakorlattal a következőképpen pl.most itt járok

fekvő: bemelegíés 1 fokozat 10-20-30, edző 2 fokozat 30x3

lábemelés: bemelegítés 1fok. 10-20-30, edző 2.fokozat 25x3.

(húzódzkodásnál most térek át kettes szintre, guggolásnál 3-nál járok)

heti öt-tízzel emelem az adagot gyakorlatonként.


Ja és a másik fő kérdésem: vajon elég lenne ha csak heti négyszer edzenék? (nem tudom de úgy érzem nekem kell az öt - így összesen heti két és fél órát töltök intenzív edzéssel)


Változások: még mindig csontos vagyok, fél év után a bicepszem sem nőtt sokat, viszont a vállam vastagodott, rajzolódik a hasizmom, a combom és a seggem is keményebb lett :)))



2012. szept. 6. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:

miért nem a veteránt csinálod 5-6os sorozatokkal,vagy 8assal?

nőni meg a kajától fogsz.

2012. szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

az túl kemény lenne már.

eszek én de keresztülmegy rajtam. gyors az emésztésem

2012. szept. 6. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:

túl kemény lenne napi 10-20perc edzés,a héten 6x?

a kajás megjegyzésem meg ezek szerint nem volt világos,uh akkor konkretizálom.

gugliba-tömegnövelő étrend

2012. szept. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

öö bocs, lehet a supermax-al kevertem össze. A veteránnal az a bajom hogy egy héten csak egy gyakorlatra megy rá. persze lehet majd idővel kipróbálom.

Tömegnövelőt nem akarok szedni, marad a csirkehús

2012. szept. 6. 23:13
 5/8 anonim ***** válasza:

aztaku-rva:)

hallod,nem vagy egyszerű:D.

tömegnövelő étrendet írtam,vagyis több kalóriát kell bevinned,mint amennyit felhasználsz.

a kutya nem írt ide neked tömegnövelőt,vagy táplálék kiegészítőt.

2012. szept. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

mint valami rossz vígjáték, ugye? :) idegörlődés a köbön

csak azért mert a tömegnövelő étrend kifejezésre egy csomó olyat köpött ki a gugli amiben táp.kiegeket tartalmaz az étrend

Ráadásul a csirkehúst se nagyon szeretem, inkább vega vagyok tojással és sajttal. De hát vannak vega testépítők is. :)

2012. szept. 7. 10:02
 7/8 Sznofru ***** válasza:
Vannak. A háttérben :)
2012. szept. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:D ez jó

figyi, az esetemben konkrétan egy csontvázra kell izomzatot felhúzni tehát én örülnék már annak is ha a háttértestépítő árnyéka lehetnék :))

2012. szept. 7. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!