Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megrendeljem vagy ne?

Megrendeljem vagy ne?

Figyelt kérdés

Már szinte mindenhol megnéztem de sehol sem találok Budapesten Nike Air Max Limitless cípőt, még a Westendben sem, viszont van a hervisben csak az ahol lehet kapni az tőlem nagyon messze van.

Találtam a neten egyet ( [link] de még nem rendeltem netről cipőt, ezért nem tudom hogy megbízhatóak-e.

Arra gondoltam hogy megnézem egy sportboltban hogy egy nike futócipőből melyik méret jó nekem, és amelyik méret jó olyat rendelek a netről. Szerintetek ez jó ötlet?



2012. szept. 7. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Az otlet jo.

Mindenkepp olyat probalj fel az uzletben, amelyiket online meg tudod rendelni, vagyis azt rendelt, amit mar felprobaltal.


A szine lehet mas, de a tipusa ugyanaz legyen, mert Nike-n belul is vannak elteresek es ha komolyan futsz, akkor fontos a jo cipo.


En is pont most vettem egy uj Nike-t futashoz es fel ala rohangaltam a boltban, hogy tutti jo legyen a cipo, ne futas kozben deruljon ki hogy valahol szorit vagy kenyelmetlen. Es a meret "nem szamit" mert pl. csizmabol 8.5-et hordok, tusarkubol 9-est, de Nike-bol mindig 9.5-et kell vegyek...


Egyszer egy isminek kuldtem egy MBT cipot es mondtam neki menjen MBT boltba probalja fel es mondja meg nekem a meretet. De nem pont ugyanazt a modelt probalta fel amit en kuldtem neki ezert kicsit szoros volt a cipo es nagyon sokaig nyujtotta mire kitagult elegge.


Szoval mindenkepp pont azt a marka/model/meret rendelt online amiben a boltban mar 'futkostal' eleget :)


Sok sikert!

2012. szept. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!