Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » KONDIZÁS! Mitől nem tudom...

KONDIZÁS! Mitől nem tudom kinyújtani a kezem rendesen? Egyszerűen fáj.

Figyelt kérdés
Az alkarom alsó és a bicepszem felső része akadályoz meg a kezem kinyújtásában, mert fáj. Ha nagyon lassan próbálom meg kinyújtani, nem is fáj annyira akezem, és sikerül egyenesbe tenni, viszont utána meg a fájdalom áttér a ,,visszahajlító'' mozdulatok idejére.
2012. szept. 8. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
2%

Nyílván meghúztad.

Így jár az aki hozzá értés nélkül kondizik.

Ne gyúrjál inkább keress valami értelmesebb sportot

2012. szept. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pihentesd, ne edz amíg el nem múlik. Ha sokáig nem jó akkor orvos.

És ésszel kell edzeni, fokozatosság elvét megtartva.

2012. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Várj néhány hetet, elmúlik, utána viszont ésszel csináld.
2012. szept. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%

Azért pontoztál le, mert te nem tudsz semmit a gyúrásról?

elűrulom neked ahhoz hogy eégszséges izmiaid és szép kigyúrt tested legyen a testépítéstől, nagyon komoly anatómiai és sportélettani tudás kell. Aki ezzel nem rendelkezik fogadjon edzőt, vagy keressen más sportot, mert ez esetben értelmetlen. tönkre teszi az egészségedet, akár munka képtelenséget is okozhatsz magadnak, ha nagyon erőlteted, vagy koxolsz.

Ha ez valakinek nem tetszik akár le is pontozhat, de tényeken nem változtat. A testépítés pont olyan kifinomult sport, mint mondjuk a a balett, ugyan olyan fontosak a részletek.

2012. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért nem kell túlozni.

Igen, egyetértek, hogy fontos az alapokkal tisztában lenni, de nem kell hobbi szinten a testépítéshez egy orvosi egyetemet elvégezni. Meglehet tanulni netről is, hozzáértők véleményét is kilehet kérni és ha a fokozatosság elvét követed és nem ész nélkül csinálod semmi baj nem lesz.

2012. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Meglehet tnaulni netről is, van elég anyag hozzá.

Nem túlzok. tisztában kell lenni az izmokkal az eredésekkel tapadásokkal azok működésével. Ha ehhez hozzá adod a latint az már eüs tudás...

ahhoz hogy rendesen meg eddz minden izmot megfelelő sorrendben és intenzitással kell erősíteni, valamelyiket könnyebb valamelyiket nehezebb.

Sokal elkövetik azt a hibát hogy csak a bicepszet erősítik se nem szép se nem egészséges...

De közben ott van pl a karizom, a hollócsőr karizom, a háromfejű karizom, a delta izom, most ennyi jut eszembe hirtelen, de még van egy kettő amit gyakran kihagynak... csak a karon a többiről nem is bezsélve

2012. szept. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
elmúlt két napra rá :D
2012. szept. 14. 15:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod mitől van, és ugyan úgy folytatod az edzést, vissza fog jönni...
2012. szept. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van most, egyszerűen annyi, hogy izomláz. De nekem szinte minden edzés utáni másnap szokott lenni egy kis izomláz, szóval szerintem ezzel semmi probléma nincs. Annyi, hogy most egy kicsit nagyobb van és most én se tudom kinyújtani, de majd elmúlik :). Az rosszabb lenne, ha nem is érzenéd az edzést, mert akkor nem terhelted meg magad eléggé, ergo nem fogsz fejlődni.
2015. júl. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!