Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi értelme a nike+ futóprogram...

Mi értelme a nike+ futóprogramnak és hasonlóknak?

Figyelt kérdés
Nagy divat lett, pedig nem látom értelmét. Egy stopper ugyanezt tudja.
2012. szept. 8. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Motiváció, hogy feltöltheted az eredményeidet, láthatod másokét is, összemérheted magad velük. Akinek ez számít, annál van értelme. Úgy tudom, vannak fent edzéstervek is stb. Egy stoppernél azért kicsit többet tudhat.
2012. szept. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És aki nem facebook függő?

Maga a kütyü, vagy telefonos app. semmi extrát nem tud szerintem, amiért érdemes lenne cipelni a karomon. Szigeten pl ott a felfestés, máshol meg az ember megnézi google maps-en, hogy vannak a kilométerek, és egy stopperrel nézi mikor éri el őket.

2012. szept. 9. 12:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, aki nem Facebook függő, annak marad a stopper. Nem kötelező használni. :)


Egyébként én is így csinálom, ahogy leírtad. Rövid távokon jól beválik. De gondolj bele, ha valaki el akar menni egy 15-20 km-re vagy hosszabb távra, városban, és mondjuk nem előre kinézett útvonalon menne, hanem ahogy jön, úgy "érzésre". Itt már nem árt egy GPS-es kütyü, elég nehéz lenne megjegyezni, mikor merre ment. Ha véletlen van okostelefonja, akkor a Nike+ is egy lehetőség a sok közül. Azt hiszem, tartozik egy chip a cipőhöz (nem tudom, melyik modellhez), és másik tartozékkal a pulzust is tudod mérni. Komolyabb szinten a fejlődéshez ezt is érdemes figyelni. Összesen nem tudom, mennyibe kerülhet ez az egész felszerelés, talán olcsóbb, mint egy GPS-es futóóra. De nem védeni akarom, én a futóóra pártján vagyok.

2012. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!