Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az a gond hogy elég túlsúlyos...

Az a gond hogy elég túlsúlyos vagyok (174cm/80kg) és próbálnék lefogyni. A futógépen viszont nembirom,200körül járkál a pulzusom (190-205) és 10 percnél nem birom tovább.1 nap max 1 órám van az edzésre. /? /

Figyelt kérdés
Kiszeretném használni. Ha lassan megyek a futógépen alig megy le kalória ha meg gyorsan 10 percenként kell 5 perces pihenő :S. Tanácstalan vagyok. Mit tegyek?
2009. júl. 29. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
a futógép kalória számlálóját ne nézd! az úgyse a valóságot mutatja! olyan tempóban menj, amivel kibirsz 30, 40percet, ha már nembirod tovább akkor vegyél vissza a tempóból és úgy menj tovább! Sose add fel!
2009. júl. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
78%
Hät nekem is vansuly feleslegem és a futogépen napi 15-25 percig birom a 4 -es fokozaton .Ez jo?a Leg több a 25 perc volt egy huzamra de akkor mär azt hittem majd nem hogy rögtön összeesek .Lejöttem a gépröl és fél orän keresztül izadtam jo ez vagy mi van velem beteg lehetek?Toväbbi szép napot
2009. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!