Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Normális, hogy nem érzek...

Normális, hogy nem érzek különösebb izomlázat?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam a pilatest, és valahogy úgy vagyok vele, hogy nem érzek semmit utána. A gyakorlatokat jól végeztem, próbáltam koncentrálni a hasra. Hátamat megdolgoztatta, azt érzem, de valahogy a hasizom nem az igazi.


A pilates úgynevezett sunyi testmozgás, vagy csak én vagyok annyira edzett, hogy nem érzem meg?


Béres Alexandráztam előtte kb 1,5 hónapot, attól rendesen megizzadtam, de már zavaró volt, hogy nem lehetett naponta hajat mosni. Ezért letettem róla, hogy 7x7 alkalommal végezzem. Megeshet, hogy emiatt vagyok edzésben?



2012. szept. 10. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
nem feltétlen kell izomáznak lennie nincs előírva
2012. szept. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 poiu ***** válasza:
Ha edzett vagy, nem kell izomlázat kapni egy aerob edzéstől. Gyúrjál vasat, megtanulod az össze pici és nagy izmod nevét :-)
2012. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hm, köszi!
2012. szept. 11. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!