Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy csinálhatnám meg, hogy...

Hogy csinálhatnám meg, hogy látszódjanak az erek a karomon "alaphelyzetben"?

Figyelt kérdés
Nem vagyok testépítő, se hobbigyúrós vagy hasonló, de 1éve edzek itthon sokféle saját testsúlyos gyakorlatokkal + súlyzókkal is "kisegítem" néha az edzéseimet (lábra pl csak ismerősömnél súlyokkal). 20/f vagyok 189cm/ 79 kg, ektomorf testalkat . Gondoltam arra, ha elkezdek futni, akkor az segíthet?
2012. szept. 12. 09:55
 1/9 A kérdező kommentje:
És nem más miatt akarom, hogy eres legyek, hanem azt szeretném látni a tükörben amit én akarok ... meg hát szerintem elég látványos
2012. szept. 12. 09:58
 2/9 A kérdező kommentje:
mondjuk 3 hónap kb kimaradt, mert műtöttek agydaganattal, de most kb visszatértem az azelőtti erőszintemhez ... gondolom
2012. szept. 12. 10:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez genetika is és testzsírszázaléktól is függ. Azaz minél kisebb legyen a testzsír%-od. Ezt pedig szálkásító diétával és aerob edzésekkel tudod elérni, pl kocogás is megfelel. De mellette mehet az erősítő edzés, az aerob edzés csak plusz hozzájön.
2012. szept. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor, az jó, ha heti 4-5 alkalommal futok? szerinted
2012. szept. 12. 10:09
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
nem. ahhoz, hogy kijöjjenek az erek, hardcore edzés kell. te nem vagy hardcore, 1 éve edzel, de kihagytál 3 hónapot? az minden, csak nem kemény edzés.
2012. szept. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Rozsdika válasza:
89%
Miért jó az, ha kijönnek az erek? Az évek múlásával az annyira visszataszító látvány szerintem, nézd meg Stallone-t vagy Schwarzenegger-t...
2012. szept. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Te 5-ös mekkora egy jófej vagy....

Azért nem kívánom, hogy Téged is műtsenek agydaganattal...

2012. szept. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sznofru ***** válasza:
Alacsony testzsir.
2012. szept. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ok de stallone már 60+ éves bőven és szedi a cuccot rendesen, schwarzenegger meg testépítő volt , azoknak meg 2centis erek vannak mindenütt
2012. szept. 12. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!