Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges ezt valamilyen...

Lehetséges ezt valamilyen gyakorlattal elérni?

Figyelt kérdés
Molett alkat vagyok. De inkább az az olyan fajta akin nem csak zsír van és szétfolyik hanem izom is. És azt szeretném elérni valahogy hogy ami rajtam van zsír átalakítsam izommá. Tehát nem elégetni akarom a zsírt hanem átalakítani.
2012. szept. 12. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Most ez komoly?:)

Zsírszövetből szeretnél izomszövetet varázsolni?

Mission impossible!

2012. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az ELTE Szerves Kémiai Tanszék és a Corvinus Élelmiszertudományi Kar jelenti: esélytelen!
2012. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha naponta csinálsz 2x4 tigrisbukfencet hátrafelé és közben lett népdalokat énekelsz kánonban fél pucéran a Hősök terén képes leszel elérni a kívánt hatást.
2012. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 poiu ***** válasza:
Ez mind igaz, nem lehet zsírból izmot csinálni (zsírból nem lesz aminosavav). De ez mindegy, ha belevágsz a testépítésbe, akkor izmosodsz, és megfelelő étrend mellett fogysz is. Tehát ha szó szerint nem is lehetséges, az eredmény ugyanaz.
2012. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 *Glissade* ***** válasza:
46%

Én véghez vittem, még hozzá annyira, hogy most már ki sem merek menni az utcára, mert szégyenlem a hatalmas és ormotlan izmaimat:S

Sajnos nagyon sok felesleg volt rajtam, és ez a nagyon sok, mind-mind izommá alakúlt, a zumbától. Annyira bele merűltem, és annyira élveztem az órákat, hogy mire észre vettem, hogy milyen alakom lett... már úgy éreztem menthetetlen vagyok! Egy világ tört össze bennem!

Majd elhatároztam, hogy ki iktatom az étrendemből a fehérjét, és ki hagyok pár étkezést, hogy a férfias formám ismét nőiessé változzon.

Asszem bevált:)

Tehát nagyon vigyázz, mielőtt bele kezdesz, ellenőrizd le, hogy mennyi felesleggel indúlsz.

Sok sikert:)

2012. szept. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A bölcsek kövével nem csak bármiből lehet aranyat csinálni, hanem zsírból izmot is. Sajnos az alkimisták nem találták meg és ma már nem is keresik.. Szomorú.
2012. szept. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az értelmes válaszokat :)

én is gondoltam ezen... mert ha mozgunk akkor fejlődnek az izmok is, esetleg gyarapodnak a mellett, hogy a felesleget eltávolítják. legalábbis nekem ez a meglátásom :D

rajtam is sok felesleg van, de nekem minden vágyam hogy izmosodjak. én kicsit sem bánnám meg :) nem akarok egy izomkolosszus lenni, félreértés ne essék :D csak olyan szép izmos :)

2012. szept. 13. 14:37
 8/12 *Glissade* ***** válasza:

Kedves kérdező!!!

Kérleek mond, hogy csak viccelsz!!!

2012. szept. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor remélem már tiszta, hogy nem lesz zsírból izom?

És én továbbra is azt mondom, hogy az izomnövelés és a zsírleadás két különböző élettani folyamat, ami kox nélkül nem szokott sikerülni, max akkor egy pár hétig kezdőként, ha tényleg rengeteg zsír van rajtad.

Aki nem hiszi, annak itt egy cikk:

[link]

2012. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 *Glissade* ***** válasza:

Egyébként én hallotam valami hormonról, amit a szervezet termel a mozgás hatására, és ez a hormon fokozza a zsírégetést. Rémlik valami ilyesmi biosz óráról:)

De nem a zsírt változtatja izommá.

2012. szept. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!