Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlattal tudom...

Milyen gyakorlattal tudom elérni hogy rendesen látszódjon a mellizom?

Figyelt kérdés
Már 2 éve járok kondizni, szálkásítottam és szinte mindenhol van eredmény, kivéve a mellizomnál. Az alsó mellizom egyáltalán nem látszik, pedig minden héten nyomom a fekevenyomás + tárogatás kombinációt, utána érzem is rendesen, nyomom a fehérjét, de semmi, a mellizmom csak el van választva és kidolgozva felül, de alul nem látszik semmi. Mit tudok csinálni?

2012. febr. 29. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Heti egyszer eddzél mellre keményen, fekvenyomás, fekvenyomás döntött padon egykezessel, tárogatás, áthúzás.

Edzés után protein +40-50g dextróz. A kaja alapból legyen rendben hozzá. ha lesz rajta tömeg, akkor alul is látszódik majd.

2012. febr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zakathol ***** válasza:

A mellizomnak nincs 'alsó' vagy 'felső' része. Egy izomcsoport, két tapadási ponttal. Ahogy az előző is írta, akkor fog alul is egyre hangsúlyosabbá válni, minél nagyobb lesz. Persze genetikai okokból lehet szórás az emberek között, hogy kinek hogyan, mennyire látszódik a fejlődés. Azonban célzottan nem tudod fejleszteni a mellizmod alsóbb régióját.

Tömegnövelő étrend és egy jó melledzés, ennyit tehetsz.

2012. febr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. febr. 29. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!