Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Power protein mi a véleményete...

Jancski kérdése:

Power protein mi a véleményetek? Jó a tömegnöveléshez?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha lehet, akkor inkább egy olcsó tejsavóprotein legyen, de ha csak erre van lóvé, akkor is tudsz fejlődni, de nem a legjobb megoldás.:)

Persze az étrend legyen rendben, ez alap.

2012. szept. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
5%
a power pro az egy fehérje készítmény... önmagában nem jó, de ha mondjuk megeszel napi 150g plusz szénhidrátot akkor ok... ha kezdő vagy akkor kezd el ezt szedni hogy legyen rajtad egy kis izom utána meg vegyél Jumbot aminek a fehérje tartalma is magasabb... természetesen hogy jobban fejlődj mellé fehérjét is érdemes szedni
2012. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A power protein az power track márka, a power pro pedig Biotech. Nem ugyanaz, bár mindkettő szójás cucc, ami nem a legjobb.
2012. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
lehet hogy kevered de ezek tejes cuccok még csak nem is kevertek... a szójás az a soy pro de nem akarok itt hülyeségeket mondani :D fél éve tolom csak de azt tudom hogy ha tömeget akarsz növelni akkor brutális módon kell emelned a Ch beviteledet... vagy a tejsavó mellé vegyék dextrózt vagy valami gyors felszívódású Ch-ot
2012. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Pedig kevered, nem picit. Ezekben kb 90% szója van és pici tejsavóprotein. Nem tej, hanem tejsavóprotein és abból is pici.

Az viszont igaz, hogy edzés után kell hozzá 40-50g gyors ch is.

Én meg 27 éve edzem.:)

2012. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg: [link]
2012. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
igazad van :) akkor én mondtam hülyeséget :S bocsánat :D de bakker... akkor jó nagy lehetsz :'DD
2012. szept. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
semmi gond, de nem vagyok egy nagy állat, mivel naturál vagyok.:)
2012. szept. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdés (2012. 08. 4.)

how much the percentage of soy is in this protein?


Válasz (2012. 08. 7.)

The total protein conent is 77% and we don't know how many soy protein it contains as the companies don't announce these facts. However as I tried this protein, and experienced the taste and texture, my guess is roughly 40% soy the total protein content.

2012. szept. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A legutolsó válaszadó:


ez melyik protinről szól? Márka?

2012. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!