Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha csak futni járok ( tegyük...

Ha csak futni járok ( tegyük fel évekig ) és alakformáló tornára, akkor milyen testem lesz?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, a súlyfeleslegem már most is minimális.

2012. szept. 14. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Genetikádtól is függ és az étrendtől, nem lehet megjósolni. De még jobb tested lenne, ha végeznél súlyzós edzéseket is.:) Az izmok adják a formát.
2012. szept. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, de ma totál elkeseredtem. Nem találok egy normális konditermet, normális áron a közelben..
2012. szept. 14. 13:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű megfelelő termet taláni az biztos.:)
2012. szept. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Merre laksz, hogy nem találsz konditermet?
2012. szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet otthon is gyakorlatozni, bár ahhoz kell egy bizonyos felszereltség, de nem lehetetlen.

És mi az az alakformáló torna?

2012. szept. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Budapesten lakom .. ( Jászai környéke)

Otthoni gyakorlatozás nem megy egy pár négyzetméteres albérletben...

Alakformáló torna, egy közeli terem leírása szerint :


"Egyszerű, jól követhető fitness óra, ahol a test formálása erő- és állóképességi gyakorlatokkal történik. Szálkásítja az izomzatot." Még nem voltam ilyenen, tehát én sem tudom :-)

2012. szept. 14. 16:42
 7/10 A kérdező kommentje:

Amúgy nem értem, de ahová eddig bementem szétnézi, azt mondták , hogy súlyzós gépeket a nők nem használják , max. karidóznak és néznek rám, hogy nekem egyáltalán h fordul meg ilyesmi a fejemben?!


Meg annyira szeretném kipróbálni a súllyal guggolást, de olyan közegben ahol mki 200 kg-os kigyúrt kopasz, semmi kedvem ..

2012. szept. 14. 16:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Naigen, a hely, ez a kritikus pont, nekem sincs helyem.

Jászai? pedig ott a közelben még külön női konditerem is van, natúr is pár, lefele a Deák tér felé szintén, és nem is drágán.

És hát igen, az ilyen ugrabugrák max aerobnak jók, és tényleg alakot formálna, csak hát az izomzat szálkásításához izomzat is kell (: Ami meg a mai nőknek nemigen van. Ha egy átlag elkezdi, egy pálcikaember lesz belőle (vagy éppen hatástalan az egész).

2012. szept. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Wash : adj kérlek konkrét nevet v linket milyen termekre gondolsz és akkor jövőhéten felderítem azokat is !

Te merrefelé keresel helyet?

2012. szept. 14. 16:55
 10/10 anonim ***** válasza:
LOL, ez mekkora marhaság :D Sok helyen jártam már barátnőmmel együtt, és kb mindenhol volt valami nőnemű, aki súlyzókat is vett a kezébe. Mondjuk általában tényleg nem vitték túlzásba. De a barátnőm nyomja becsülettel, és nem néznek rá furán. Gonosz bunkóparaszt emberek meg azért igencsak ritkák a sztereotípiákkal ellentétben, de ha vannak, akkor sok egy helyen. De eddig még sehol nem volt ilyesmi probléma.
2012. szept. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!