Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vékony ember már gyenge...

Vékony ember már gyenge ember? Bruce Lee

Figyelt kérdés

Helló

az a gondom hogy mikor Bruce lee-t hasonlitsák össze mondjuk Mike Tyson-al és akkor miért van az hogy jajj Lee könnyü és gyenge, Tyson egy csapásbol leüti! meg a Kamu történetek hogy Bruce Lee-t sokkan elverték olvastam és egyszer kapot ki 13 évesen, ezútán kezdett el harcművészetett tanulni.

35kg-val Bicepszezett félkarra ami elég jó egy 64 kilós embertől! De a lényeg hogy az emberek 99,9999 Százalékánál

erősebb volt lee,mégha le is tudná valaki győzni.. elég kevés ember létezhet abból a világon! :D

Itt egy Példa lee sebbeségére. http://www.youtube.com/watch?v=yAZSHMvQQnk

Filmekbe visszafogta magát!



2012. szept. 14. 23:55
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
29%

mert az ütőerő a testtömegben van elsősorban.

a korban amiben élt valóban egyedülálló volt,de manapság már sokan simán meggyepálnák.

bármelyik k1 wmax-os döntős,vagy a súlycsoportjához illő ufc mma-s.

jó bunyós volt,de emellett színész is.

az meg a kutyát nem érdekli és a témába sem vág,hogy mennyivel bicepszezett,ennek nincs köze a bunyóhoz.

és a f@szt volt erősebb.

egy mezei konditermi gyúrós is erősebb a súlyzós gyakorlatokban.

2012. szept. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
76%

na azért ácsibácsi. Nagyon tisztelem Leet, mer gyerekkoromban a filmjein nőttem fel. De felejtsük már el azt, hogy legyőzhetetlen harcos volt. nem volt az. 60 kilósan senki sem az. színész volt, aki értett a hm-hez. de sohasem volt jegyzett bunyója, ugyhogy erről ennyit.


másrészt Lee egy évvel volt idősebb Alinál. szóval, aki azt hiszi, Leenek lett volna egy hajszálnyi esélye is egy Ali kaliberű boxoló ellen, azt sajnálni tudom.

2012. szept. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 Gysmo ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges összehasonlítani egy terepjárót egy sportkocsival... Bár Kunkli is kiütötte Bob Sapp-et :D ( amit azért lehetett tudni előre ). Egyébként mind a két félnek van gyenge pontja, így bármelyik nyerhet ELMÉLETBEN! Különben is, milyen szabályok szerint mérkőznének meg egymással? Szabályok nélkül? Vagy csak sima box? Mert ez sem mindegy. Tyson kap egy combost és lefekszik, mert nincs hozzászokva. Lee bárhova kap egy sallert ott csont törik, mert nincs hozzászokva akkora ütőerőhöz, hiszen nem véletlenül vannak kitalálva a súlycsoportok. Egyszóval felesleges elmélkedni ezen, mert rengeteg dolgot kell számításba venni ahhoz, hogy jól tudjuk megsaccolni, hogy ki kerülne ki nyertesen.
2012. szept. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
65%
tegyétek le a felét az asztalra gyerekek
2012. szept. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
57%
annak amit ő letett
2012. szept. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 dirtboy ***** válasza:
83%

a fő történethez nem értek de az baromság hogy 35kilós egykezessel bicepszezett.

ez tuti hogy nem igaz.

2012. szept. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
mér ne lehetne én 30al szoktam
2012. szept. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Kösszi a válaszokat! Itt van mikre volt képes mielőtt lebecsülitek. Én ugy értem hogy Ha Utcai harcba harcolnak ami Lee Stylusa ugy bárkivel felveszi a versenyt!

[link]

2012. szept. 15. 11:45
 9/41 A kérdező kommentje:

mellett, hogy durván nézett ki, elképesztő dolgokra is képes volt, például a híres 2-ujjas fekvőtámaszra, amelyhez a mutató- és középsőujját használta csupán. Ezen kívül 35 kilós súlyzóval 3*8 ismétlést végzett 1-kezes súlyzóval bicepszre – ez igen figyelemreméltó egy 64 kilós embernél. Sokan úgy gondolják, hogy Bruce Lee volt a legerősebb ember a testsúly-erő arányokat összevetve, ráadásul hihetetlenül gyors is volt.

Amugy kösszi a válaszokat! :)

2012. szept. 15. 11:46
 10/41 dirtboy ***** válasza:

ma 11:44

de gondolom te évek óta súlyzózol és nem is 64kiló vagy.

2012. szept. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!