Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akinek már van az az MTB,...

Főzős Laci kérdése:

Akinek már van az az MTB, vagy hasonló technológiával gyártott, és viselt cipője;annak mi a véleménye róla? Tényleg annyira jók?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Én az MBT cipőről tudok csak, az MTB-ről nem. Nem az MBT-re gondoltál? Nekem van egy ilyen, és szerintem jó, könnyen meg lehet szokni. De mégse hordom, mert kocsit is vezetek, és ott már borzasztó, a nagy talpa miatt fájdalmat okoz. Meg én többnyire futok, és futócipőnek nagyon drága lenne, bár oda is el tudnám képzelni. De ha ezektől eltekintek, pusztán gyaloglásra én nagyon jónak tartom. Időnként okoz egy kis bizonytalanságot a menésben, különösen a hirtelen irányváltásoknál el lehet veszteni egy pillanatra az egyensúlyt, de nem vészes.
2012. szept. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,az MBT-re gondoltam,csak felcseréltem a betűket,mert 40 után már szórakozott lettem kissé!
2012. szept. 15. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!