Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az a...

Szerintetek milyen az a maximum izomzat amit tömegnével, szteroid és hasonló dolgok nélkül el lehet érni?

Figyelt kérdés
pl. Vin Diesel szerintetek szed/szedett valamit vagy csak simán sok edzéstől így néz ki
2012. aug. 17. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van Diesel amennyiben igen gyors tömegnövekedést produkált, akkor meghajtották "mint a varrógép". Naturálban lehetetlen. Sok összetevős játék csak saccolni tudok. pár év alatt kb. 100kg. talán.
2012. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vin Diesel biztos szed. Viszont az, hogy mi a maximum az genetikán múlik, mindenkinek más.
2012. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

és az ilyen nagyon durva és minden nélkül, arra tudnátok mondani valakit? :D

akkor ne is álmodjak arról hogy olyan hasam lesz ha elkezdek kondizni? (ha semmit nem szedek)

2012. aug. 17. 22:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Illés Norbi naturál, ő nem szed semmit. Viszont kell genetika is hozzá!
2012. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mennyi a maximum? az se mindegy milyen magas 170centi 80kiló vagy 190 centi 80 kiló, teljesen más az összkép
2012. aug. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a súly igaziból nem olyan fontos (az izom sokkal nehezebb mint a zsír és a súly az izomnak köszönhető a testépítőknél...) kb 170 cm?
2012. aug. 17. 22:36
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
170 centi mellé elég szálkásan olyan 75 kiló körül.
2012. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és az hogy néz ki? :D
2012. aug. 17. 23:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Még mindig genetikától függ... nem lehet megmondani!!!
2012. aug. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

183 centi vagyok és 83 kiló, 9%os testzsírral és még sosem szedtem semmit. Kreatint is csak hébe- hóba. a fehérjeturmixon kívül a multivitamin az ami megy más nem. Ha nyomnám a creatint meg a bcaa, glutamin triót is rendszeresen akkor biztos javulna még valamit a jelenlegi helyzet, de ahogy én észrevettem.: A mellem már másfél éve nem nőtt. Addig felszaladt, azóta stagnál. Nem is erősödik, hiába erőszakolom meg így-úgy-amúgy.. Sz*rik rám. A vállam hasonló helyzetben van. A combom az mondjuk az elején el lett hanyagolva, szóval még növöget, úgy ahogy a karom és a vádlim is. De már csak nagyon nagyon lassan. Úgy saccolom, hogy komolyabban ráfeküdve lassan megáll minden. Ennyi tellett.

Lassan 5 éve tolom amúgy rendszeresen, megszakítás nélkül.

A súlyom sem nő már lassan egy éve. Vagyis ez nem igaz, mert voltam én 88 kiló is 13%os testzsírral. Erősebb nem lettem, csak nagyobb. A hason lévő zsírpárnák meg a kutyának se. Szóval hamar leadtam. Kell a túrónak.

Viszont meg van a véleményem azokról akik szálkásabbak nálam. :)

2012. aug. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!