Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Délutánra járok dolgozni....

Délutánra járok dolgozni. Mikor lenne jobb FUTNI? Délelőtt munka előtt, vagy este 8-kor, amikor hazaérek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 09:32
 1/6 dirtboy ***** válasza:
én este futnék a helyedben
2012. szept. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Antimod ***** válasza:
52%
Én pedig délelőtt. Egyrészt az éjszakádat megzavarhatja a későn végzett fizikai aktivitás (és gondolom nem vacsora után futnál, későn enni pedig nem jó), másrészt a fizikai aktivitás jó hatással van a koncentrálásra a nap folyamán.
2012. szept. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
33%

Délelőtt fuss ha megteheted. A szakemberek a reggeli/délelőtti mozgást javasolják.

Az esti mozgástól sem lesz bajod, maximum kicsit felpörögsz és nem fogsz olyan jól aludni.

A reggeli mozgásnak számos előnye van. Például jobban égeted a zsírt.

2012. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is évek óta délutánra járok dolgozni. Évek óta este 10 körül megyek futni. Sokkal jobb mint délelőtt.

- levezetem a napi stresszt

- úgy alszom utána mint a bunda

- fogytam is

2012. szept. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
73%
én délelőtt mennék a helyedben. Nekem egész más a napom ha reggel sportolok, tele bagyok energiával, a esti futást meg sajnos én könnyebben kihagyom, mert fáradt vagyok, vagy programom van.
2012. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egy két éves kislány mellett járok el futni nagyon kaotikusan. Sajnos ebben rendszert kellene belevinnem bár nem könnyű. Reggel azért jó mert felpörget és aktívabb leszel, este meg ráérsz és kitudod kapcsolni az agyad.

Mondjuk azt választ amit te jobbnak érzed, hogy nem visel meg arra átállni.

2012. szept. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!