Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testet szeretnek epiteni min...

Testet szeretnek epiteni min 5kilo izmot akarok felszedni valaki mondana olyan gyakorlatokat ajanlani ehez amit tudok egykezes sulyzokkal vegezni es h hany db-ot csinaljak beloluk? Es menyi idon belul fog meglatszani?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem olvasd el az alapismereteket: [link]
2012. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi de olyanra vagyok kivancsi aki tud olyan gyakorlatokat mondani ami neki is hasznalt.
2012. szept. 18. 15:39
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Szerinted én nem tudnék neked millió gyakorlatot mondani? Csak 27 éve végzek testépítést. Gondoltam, hogy hasznodra lenne, ha elolvasnád az alapismereteket, hogy legyen némi fogalmad a dolgokról. Abban ugyanis vannak edzéstervek is.

2. Hiába mondanék neked a saját edzéseimből dolgokat, neked még teljesen más kell, mert kezdó vagy.

3. Az edzés csak egy része a dolgoknak, a kaján múlik a legtöbb, és azért is linkeltem az alapismereteket, hogy lásd mit kéne enni, hogy fejlődj is.

4.Ha nem lett volna jó a válaszom már rég beírtak volna vagy tizen, hogy milyen hülye vagyok, de én a lehető legjobbat linkeltem neked.

5. De mivel rendes gyerek vagyok mégis ssegítek, ahogyan te gondolod:

Ezt kéne 2 hónapig végezni: [link]

majd utána válthatsz osztott edzésre, amit az oldalon szintén találsz.


ehhez kell tömegnövelő étrend is:

Tömegnövelő étrend: legyen napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje és 5-6g*testtömegkg szénhidrát (ch). Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

mintaétrendek: [link]

2012. szept. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!